Nástroje titánů stáhnout pdf, epub, mobi

Nástroje titánů

Nástroje titánů stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Nástroje titánů z Timothy Ferriss

 • Název knihy: Nástroje titánů
 • Autor knihy: Timothy Ferriss
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 692
 • Žánrové knihy: Šťastný a úspěšný život
 • ISBN: 978-80-7555-039-2
 • EAN: 9788075550392
 • Dostupné soubory: nastroje-titanu-navyky-a-taktiky-vyjimecnych-osobnosti-miliardaru-a-svetovych-ikon-363432.pdf, nastroje-titanu-navyky-a-taktiky-vyjimecnych-osobnosti-miliardaru-a-svetovych-ikon-363432.epub, nastroje-titanu-navyky-a-taktiky-vyjimecnych-osobnosti-miliardaru-a-svetovych-ikon-363432.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Nástroje titánů v dolní části stránky

Shrnutí knihy Nástroje titánů z Timothy Ferriss

Autor světových i českých bestsellerů Tim Ferriss dva roky zpovídal osobnosti, které ve svých oborech dosahují špičkových výkonů – od hollywoodských hvězd a vítězů olympiád až po legendy Silicon Valley. Z rozhovorů, které si jako podcasty stáhly desítky milionů lidí, pak vydestiloval sbírku praktických life-hacků, které nenajdete nikde jinde.

„Nepokládám se za publicistu, vidím sám sebe jako experimentátora,“ vysvětluje Ferriss. „Když si něco nemůžu vyzkoušet a výsledky využít v chaotické realitě každodenního života, nezajímá mě to… Knihu jsem původně psal jako poznámkový blok s účinnými recepty pro sebe samého. Změnila mi život a doufám, že ho změní i vám.“ Díky Nástrojům titánů mimo jiné zjistíte:
Jaké psychologické triky používal Arnold Schwarzenegger, aby rozhodil své soupeře.
Co jsou nejlepší nástroje pro usnutí a spánek podle neurologa a inovátora Adama Gazzaleye.
Jak vytěžit maximum z minima jako režisér Robert Rodriguez.
Jak klást ty správné otázky jako spisovatel a novinář Malcolm Gladwell.
Jak překonat tvůrčí krizi podle hudebního producenta Ricka Rubina. Titáni vám také prozradí:
Jakou nejlepší investici peněz, času nebo energie udělali.
Proč jsou životní cíle pro lůzry a proč mají vítězové raději „systém“.
Jak hacknout Kickstarter, co je to „zákon tisíce skutečných fanoušků“ a jak vás dovede k marketingo-vému úspěchu.
Proč fungují afirmační rituály a kdo je s úspěchem používá.
Jak nervově labilní superhrdinové překonávají stres, nervozitu a pesimistické myšlenky. O autorovi

Timothy Ferriss je autorem bestsellerů Čtyřhodinový pracovní týden, Čtyřhodinové tělo a Čtyřihodinový šéfkuchař, ale především neúnavným experimentátorem a hledačem těch nejefektivnějších cest k cíli. Jak se nejrychleji, nejsnadněji a nejzábavněji naučit jakýkoli jazyk, špičkově vařit, vydělávat peníze nebo tančit tango s nejvíce otočkami za minutu na světě? To jsou otázky, které „lidského pokusného králíka“ Ferrisse vždy zajímaly.

Tim je označován za jednoho z „nejinovativnějších lidí v byznysu“ a podle Forbesu jeho jméno patří k těm, „která musíte znát“. Zařadil se mezi první investory a poradce společností Uber, Shopify, Alibaba a dalších. Podcast The Tim Ferriss Show mu vysloužil přezdívku „Oprah Winfreyová zvukových podcastů“; Timův blog www.fourhourblog.com má každý měsíc přes milion čtenářů a jeho účet na Twitteru @tferriss je podle webu Mashable jedním z pěti „povinně sledovaných“ účtů pro podnikatele. Od roku 2003 je Tim hostujícím přednášejícím na Princetonské univerzitě. Žije v San Francisku.

Stáhnout Nástroje titánů knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Nástroje titánů je 692 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Nástroje titánů kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Nástroje titánů z Timothy Ferriss – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Nástroje titánů z Timothy Ferriss.

Populární vyhledávání: Nástroje titánů pdf, stáhnout Nástroje titánů pdf, stáhnout Nástroje titánů knihu pdf, Nástroje titánů kniha ve formátu pdf, zdarma Nástroje titánů kniha ke stažení, zdarma Nástroje titánů ebook ve formátu pdf, Nástroje titánů knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Nástroje titánů pdf? Jak mohu stáhnout Nástroje titánů kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Nástroje titánů zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Nástroje titánů? stáhnout Nástroje titánů epub, stáhnout Nástroje titánů ebook epub, Nástroje titánů e-kniha ve formátu epub, zdarma Nástroje titánů ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Nástroje titánů epub? Jak stáhnout knihu Nástroje titánů ve formátu epub? Nástroje titánů mobi, stáhnout Nástroje titánů mobi, stáhnout Nástroje titánů e-kniha mobi, Nástroje titánů kniha ve formátu mobi, zdarma Nástroje titánů ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Nástroje titánů mobi? Jak mohu stáhnout knihu Nástroje titánů v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Nástroje titánů z Timothy Ferriss zdarma? Jak stáhnout Nástroje titánů z Timothy Ferriss e-knihu zdarma?

Leave a Reply