Myslivost kniha

Myslivost

Myslivost stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Myslivost z Kurt G. Blüchel

 • Název knihy: Myslivost
 • Autor knihy: Kurt G. Blüchel
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2014
 • Počet stránek: 656
 • Žánrové knihy: Ostatní koníčky
 • ISBN: 978-80-7391-810-1
 • EAN: 9788073918101
 • Dostupné soubory: myslivost-d0221642-201085.pdf, myslivost-d0221642-201085.epub, myslivost-d0221642-201085.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Myslivost v dolní části stránky

Shrnutí knihy Myslivost z Kurt G. Blüchel

Lov patří k nejstarším kulturním a sociálním jevům lidstva. Po dlouhý čas na něm rozhodujícím způsobem záviselo přežití našich předků. Jeho význam potvrzují nesčetné písemné a obrazové doklady ze všech období a kultur. Potřeba lovit ve skupině podporovala rozvoj sociálních struktur a rituálů, jež vedly ke vzniku osobitých společenských forem. Zbraně, oděv, lovečtí psi a dravci, kteří pomáhali lovit, se stali symbolem společenského postavení.
Tato kniha, kterou doprovází více než 1200 ilustrací, nabízí vyčerpávající přehled o všech aspektech lovu a myslivosti. V kulturněhistorické části jsou zachyceny umělecké poklady a klenoty: od prvních dochovaných výtvorů – asi 30 000 let starých plastik ze slonoviny a jeskynních maleb – přes doklady lovem nadšeného středověku, jako je slavná sokolnická kniha Friedricha II., až k nádherným malbám novověku.
Druhá část knihy je věnována zvěři, jejímu přirozenému prostředí a dnešnímu lovu. Brilantní barevné snímky, které ji ilustrují, poutavě zachycují lovenou i lovící zvěř v jejím přirozeném prostředí, ať už jde o kličkujícího zajíce, taneční tok tetřívků, hrozícího vlka, či lovícího sokola.
Třetí část tvoří pestré informace z kulturní historie a biologie zvěře doprovázené více než stovkou map rozšíření jednotlivých druhů. Knihu uzavírají příspěvky o plemenech loveckých psů a o lovech s kamerou. Třešničkou na závěr je pak zvěřinová kuchařka.
Kniha Myslivost je tak jedinečné kompendium, které bude jistě zajímat nejen myslivce, ale i všechny přátele přírody. Vychází již v 2. vydání.

Stáhnout Myslivost knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Myslivost je 656 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Myslivost kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Myslivost z Kurt G. Blüchel – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Myslivost z Kurt G. Blüchel.

Populární vyhledávání: Myslivost pdf, stáhnout Myslivost pdf, stáhnout Myslivost knihu pdf, Myslivost kniha ve formátu pdf, zdarma Myslivost kniha ke stažení, zdarma Myslivost ebook ve formátu pdf, Myslivost knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Myslivost pdf? Jak mohu stáhnout Myslivost kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Myslivost zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Myslivost? stáhnout Myslivost epub, stáhnout Myslivost ebook epub, Myslivost e-kniha ve formátu epub, zdarma Myslivost ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Myslivost epub? Jak stáhnout knihu Myslivost ve formátu epub? Myslivost mobi, stáhnout Myslivost mobi, stáhnout Myslivost e-kniha mobi, Myslivost kniha ve formátu mobi, zdarma Myslivost ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Myslivost mobi? Jak mohu stáhnout knihu Myslivost v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Myslivost z Kurt G. Blüchel zdarma? Jak stáhnout Myslivost z Kurt G. Blüchel e-knihu zdarma?

Leave a Reply