Morální odpovědnost stáhnout knihu (pdf.epub.mobi)

Morální odpovědnost

Morální odpovědnost stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Morální odpovědnost z Vojtěch Šimek

 • Název knihy: Morální odpovědnost
 • Autor knihy: Vojtěch Šimek
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 484
 • Žánrové knihy: Filozofie
 • ISBN: 9788073254292
 • EAN: 9788073254292
 • Dostupné soubory: moralni-odpovednost-367140.pdf, moralni-odpovednost-367140.epub, moralni-odpovednost-367140.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Morální odpovědnost v dolní části stránky

Shrnutí knihy Morální odpovědnost z Vojtěch Šimek

Tato kniha je první českou monografii, která se systematicky a kriticky věnuje pojetí morální odpovědnosti v díle židovského filosofa Hanse Jonase (1903–1993). Vychází u příležitosti 25. výročí Jonasovy smrti a zároveň představuje první český pokus o komplexní vhled do celku jeho díla. Jonasovo pojetí morální odpovědnosti je zkoumáno na pozadí jeho axiologické ontologie, antropologie, spekulativní teologie a jeho chápání moderní techniky. Hans Jonas stál ve druhé polovině 20. století u zrodu aplikované etiky a proslavil se zejména promýšlením problému odpovědnosti za budoucí generace. Autor kriticky domýšlí jak tento aktuální problém, tak Jonasovu teorii morální odpovědnosti. V exkursu se navíc zaměřuje na související klíčovou otázku přirozeného práva na vznik dítěte – na otázku, kterou kvůli současné praxi asistované reprodukce nelze ignorovat. Kniha jistě obohatí nejen zájemce o Jonasovo dílo, ale i každého, kdo chce více a hlouběji přemýšlet nad jedním ze stěžejních pojmů obecné etiky.

Stáhnout Morální odpovědnost knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Morální odpovědnost je 484 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Morální odpovědnost kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Morální odpovědnost z Vojtěch Šimek – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Morální odpovědnost z Vojtěch Šimek.

Populární vyhledávání: Morální odpovědnost pdf, stáhnout Morální odpovědnost pdf, stáhnout Morální odpovědnost knihu pdf, Morální odpovědnost kniha ve formátu pdf, zdarma Morální odpovědnost kniha ke stažení, zdarma Morální odpovědnost ebook ve formátu pdf, Morální odpovědnost knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Morální odpovědnost pdf? Jak mohu stáhnout Morální odpovědnost kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Morální odpovědnost zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Morální odpovědnost? stáhnout Morální odpovědnost epub, stáhnout Morální odpovědnost ebook epub, Morální odpovědnost e-kniha ve formátu epub, zdarma Morální odpovědnost ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Morální odpovědnost epub? Jak stáhnout knihu Morální odpovědnost ve formátu epub? Morální odpovědnost mobi, stáhnout Morální odpovědnost mobi, stáhnout Morální odpovědnost e-kniha mobi, Morální odpovědnost kniha ve formátu mobi, zdarma Morální odpovědnost ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Morální odpovědnost mobi? Jak mohu stáhnout knihu Morální odpovědnost v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Morální odpovědnost z Vojtěch Šimek zdarma? Jak stáhnout Morální odpovědnost z Vojtěch Šimek e-knihu zdarma?

Leave a Reply