Milenka kniha (.pdf.epub.mobi)

Milenka

Milenka stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Milenka z Danielle Steel

 • Název knihy: Milenka
 • Autor knihy: Danielle Steel
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2018
 • Počet stránek: 296
 • Žánrové knihy: Romantika
 • ISBN: 978-80-249-3732-8
 • EAN: 9788024937328
 • Dostupné soubory: milenka-396093.pdf, milenka-396093.epub, milenka-396093.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Milenka v dolní části stránky

Shrnutí knihy Milenka z Danielle Steel

Krásné Nataši Leonovové si v mrazivých moskevských ulicích všimne ruský miliardář Vladimir Stanislas. Vezme jí pod ochranná křídla a zahrne nevídaným luxusem. O tom, že Vladimir svoje bohatství nezískává pouze čistými praktikami, Nataša tuší, ale raději nevyzvídá – její svět jsou velkolepé domy a jachty střežené armádou po zuby ozbrojených ochrankou. Její úlohou je dělat Vladimira šťastným, na nic se neptat a zachovat mlčenlivost. Nataša dobře ví, kde je její místo a jaké má tato hra pravidla.
Theo Luca je syn světoznámého malíře Lorenza Lucy. Spolu s matkou Maylis zdědili po Lorenzovi díla výjimečné hodnoty, odmítají je však prodat. Dům v Saint-Paul-de-Vence, ve kterém s Lorenzem žili, přeměnila Maylis na úspěšnou restauraci a galerii. Právě tam se v jeden teplý červnový večer Theo poprvé setká s Natašou, nejkrásnější ženou, jakou kdy viděl, a milovník umění Vladimir Stanislas poprvé na vlastní oči vidí obrazy Lorenza Lucy.
Dva příběhy nebezpečné posedlosti mohou začít…

Stáhnout Milenka knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Milenka je 296 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Milenka kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Milenka z Danielle Steel – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Milenka z Danielle Steel.

Populární vyhledávání: Milenka pdf, stáhnout Milenka pdf, stáhnout Milenka knihu pdf, Milenka kniha ve formátu pdf, zdarma Milenka kniha ke stažení, zdarma Milenka ebook ve formátu pdf, Milenka knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Milenka pdf? Jak mohu stáhnout Milenka kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Milenka zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Milenka? stáhnout Milenka epub, stáhnout Milenka ebook epub, Milenka e-kniha ve formátu epub, zdarma Milenka ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Milenka epub? Jak stáhnout knihu Milenka ve formátu epub? Milenka mobi, stáhnout Milenka mobi, stáhnout Milenka e-kniha mobi, Milenka kniha ve formátu mobi, zdarma Milenka ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Milenka mobi? Jak mohu stáhnout knihu Milenka v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Milenka z Danielle Steel zdarma? Jak stáhnout Milenka z Danielle Steel e-knihu zdarma?

Leave a Reply