Meno vetra stáhnout e-knihu pdf

Meno vetra

Meno vetra stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Meno vetra z Patrick Rothfuss

 • Název knihy: Meno vetra
 • Autor knihy: Patrick Rothfuss
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 648
 • Žánrové knihy: Fantasy
 • ISBN: 978-80-8172-035-2
 • EAN: 9788081720352
 • Dostupné soubory: meno-vetra-401384.pdf, meno-vetra-401384.epub, meno-vetra-401384.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Meno vetra v dolní části stránky

Shrnutí knihy Meno vetra z Patrick Rothfuss

Volám sa Kvothe. Oslobodil som princezné od spiacich hlinených kráľov. Do tla som vypálil mesto Trebon. Strávil som noc s Felurian a neprišiel som o život ani o zdravý rozum. Keď ma vylúčili z univerzity, nemal som ani toľko rokov, v koľkých tam väčšinu študentov prijmú. Len vo svetle mesiaca som vstúpil na cesty, o ktorých sa iní báli rozprávať aj za bieleho dňa. Hovoril som s bohmi, miloval ženy a skladal piesne, pri ktorých trubadúri plakali. Možno ste o mne už počuli.

Takto sa začína príbeh, ktorý nemá v žánri fantasy literatúry obdobu. Príbeh Kvotha: chlapcovo detstvo v skupine potulných umelcov, roky, ktoré ako polodivoká sirota strávil v meste plnom zločinu, drzo odvážny, no predsa úspešný pokus vstúpiť do ťažkej a nebezpečnej školy mágie, aj život na úteku po vražde kráľa.

Meno vetra, strhujúci príbeh napísaný rukou básnika, je majstrovské dielo, ktoré čitateľa prenesie do tela a mysle čarodejníka. Ponúka príbeh hrdinu vyrozprávaný jeho vlastným hlasom. Je to príbeh o smútku, prežití, hľadaní zmyslu v jeho svete a o tom, ako spolu s nezlomnou vôľou, ktorá ho poháňala, stáli za zrodom legendy.

Stáhnout Meno vetra knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Meno vetra je 648 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Meno vetra kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Meno vetra z Patrick Rothfuss – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Meno vetra z Patrick Rothfuss.

Populární vyhledávání: Meno vetra pdf, stáhnout Meno vetra pdf, stáhnout Meno vetra knihu pdf, Meno vetra kniha ve formátu pdf, zdarma Meno vetra kniha ke stažení, zdarma Meno vetra ebook ve formátu pdf, Meno vetra knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Meno vetra pdf? Jak mohu stáhnout Meno vetra kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Meno vetra zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Meno vetra? stáhnout Meno vetra epub, stáhnout Meno vetra ebook epub, Meno vetra e-kniha ve formátu epub, zdarma Meno vetra ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Meno vetra epub? Jak stáhnout knihu Meno vetra ve formátu epub? Meno vetra mobi, stáhnout Meno vetra mobi, stáhnout Meno vetra e-kniha mobi, Meno vetra kniha ve formátu mobi, zdarma Meno vetra ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Meno vetra mobi? Jak mohu stáhnout knihu Meno vetra v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Meno vetra z Patrick Rothfuss zdarma? Jak stáhnout Meno vetra z Patrick Rothfuss e-knihu zdarma?

Leave a Reply