Medzinárodná zmluva ako nástroj vonkajšej činnosti Európskej únie jak a kde e-knihu stáhnout?

Medzinárodná zmluva ako nástroj vonkajšej činnosti Európskej únie

Medzinárodná zmluva ako nástroj vonkajšej činnosti Európskej únie stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Medzinárodná zmluva ako nástroj vonkajšej činnosti Európskej únie z Peter Lysina

 • Název knihy: Medzinárodná zmluva ako nástroj vonkajšej činnosti Európskej únie
 • Autor knihy: Peter Lysina
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 312
 • Žánrové knihy: Právo, politologie, sociologie
 • ISBN: 978-80-8168-890-4
 • EAN: 9788081688904
 • Dostupné soubory: medzinarodna-zmluva-ako-nastroj-vonkajsej-cinnosti-europskej-unie-395787.pdf, medzinarodna-zmluva-ako-nastroj-vonkajsej-cinnosti-europskej-unie-395787.epub, medzinarodna-zmluva-ako-nastroj-vonkajsej-cinnosti-europskej-unie-395787.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Medzinárodná zmluva ako nástroj vonkajšej činnosti Európskej únie v dolní části stránky

Shrnutí knihy Medzinárodná zmluva ako nástroj vonkajšej činnosti Európskej únie z Peter Lysina

Medzinárodná zmluva ako nástroj vonkajšej činnosti Európskej únie je vedeckou monografiou, ktorá prináša analýzu úpravy medzinárodnej zmluvy v práve EÚ. Monografia postupne prináša pohľad na historický rozmer skúmanej problematiky, kritický rozbor súčasnej právnej úpravy, ako aj návrhy de lege ferenda. Čo do rozsahu sa monografia zameriava predovšetkým na analýzu právomoci EÚ na uzavieranie medzinárodných zmlúv, kde dôsledne odlišuje otázku existencie právomoci a otázku jej povahy. Následne analyzuje jednotlivé typy medzinárodných zmlúv uzavieraných EÚ. Monografia neopomína ani procesnú stránku a v samostatnej kapitole skúma proces uzavierania medzinárodných zmlúv na úrovni EÚ. Napokon, záver patrí účinkom medzinárodných zmlúv uzavretých EÚ a ich miestu v práve EÚ.
Pri spracovaní autor vychádzal aj zo svojich praktických skúseností a pracoval nielen s vedeckou a odbornou literatúrou (najmä anglickou a francúzskou), ale aj s početnou judikatúrou Súdneho dvora EÚ.
Publikácia je primárne určená pre vedeckých pracovníkov zameriavajúcich sa na právo EÚ či medzinárodné právo verejné. Rovnako však poskytne cenné podnety aj pre praktikov, predovšetkým z oblasti štátnej správy, ktorým pomôže pri riešení rôznych situácií vhodnou argumentačnou základňou. Predkladaná vedecká monografia však môže byť prínosom aj pre právnych laikov, a to najmä pri poznávaní medzinárodnej zmluvy ako nástroja vonkajšej činnosti EÚ.

Stáhnout Medzinárodná zmluva ako nástroj vonkajšej činnosti Európskej únie knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Medzinárodná zmluva ako nástroj vonkajšej činnosti Európskej únie je 312 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Medzinárodná zmluva ako nástroj vonkajšej činnosti Európskej únie kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Medzinárodná zmluva ako nástroj vonkajšej činnosti Európskej únie z Peter Lysina – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Medzinárodná zmluva ako nástroj vonkajšej činnosti Európskej únie z Peter Lysina.

Populární vyhledávání: Medzinárodná zmluva ako nástroj vonkajšej činnosti Európskej únie pdf, stáhnout Medzinárodná zmluva ako nástroj vonkajšej činnosti Európskej únie pdf, stáhnout Medzinárodná zmluva ako nástroj vonkajšej činnosti Európskej únie knihu pdf, Medzinárodná zmluva ako nástroj vonkajšej činnosti Európskej únie kniha ve formátu pdf, zdarma Medzinárodná zmluva ako nástroj vonkajšej činnosti Európskej únie kniha ke stažení, zdarma Medzinárodná zmluva ako nástroj vonkajšej činnosti Európskej únie ebook ve formátu pdf, Medzinárodná zmluva ako nástroj vonkajšej činnosti Európskej únie knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Medzinárodná zmluva ako nástroj vonkajšej činnosti Európskej únie pdf? Jak mohu stáhnout Medzinárodná zmluva ako nástroj vonkajšej činnosti Európskej únie kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Medzinárodná zmluva ako nástroj vonkajšej činnosti Európskej únie zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Medzinárodná zmluva ako nástroj vonkajšej činnosti Európskej únie? stáhnout Medzinárodná zmluva ako nástroj vonkajšej činnosti Európskej únie epub, stáhnout Medzinárodná zmluva ako nástroj vonkajšej činnosti Európskej únie ebook epub, Medzinárodná zmluva ako nástroj vonkajšej činnosti Európskej únie e-kniha ve formátu epub, zdarma Medzinárodná zmluva ako nástroj vonkajšej činnosti Európskej únie ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Medzinárodná zmluva ako nástroj vonkajšej činnosti Európskej únie epub? Jak stáhnout knihu Medzinárodná zmluva ako nástroj vonkajšej činnosti Európskej únie ve formátu epub? Medzinárodná zmluva ako nástroj vonkajšej činnosti Európskej únie mobi, stáhnout Medzinárodná zmluva ako nástroj vonkajšej činnosti Európskej únie mobi, stáhnout Medzinárodná zmluva ako nástroj vonkajšej činnosti Európskej únie e-kniha mobi, Medzinárodná zmluva ako nástroj vonkajšej činnosti Európskej únie kniha ve formátu mobi, zdarma Medzinárodná zmluva ako nástroj vonkajšej činnosti Európskej únie ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Medzinárodná zmluva ako nástroj vonkajšej činnosti Európskej únie mobi? Jak mohu stáhnout knihu Medzinárodná zmluva ako nástroj vonkajšej činnosti Európskej únie v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Medzinárodná zmluva ako nástroj vonkajšej činnosti Európskej únie z Peter Lysina zdarma? Jak stáhnout Medzinárodná zmluva ako nástroj vonkajšej činnosti Európskej únie z Peter Lysina e-knihu zdarma?

Leave a Reply