Manaraga stáhnout knihu online zdarma

Manaraga

Manaraga stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Manaraga z Vladimír Sorokin

 • Název knihy: Manaraga
 • Autor knihy: Vladimír Sorokin
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 176
 • Žánrové knihy: Světová próza
 • ISBN: 978-80-8150-179-1
 • EAN: 9788081501791
 • Dostupné soubory: manaraga-360386.pdf, manaraga-360386.epub, manaraga-360386.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Manaraga v dolní části stránky

Shrnutí knihy Manaraga z Vladimír Sorokin

Ako sa žije vo svete kde nie sú papierové knihy? Sorokin opäť predkladá hrozivý obraz neďalekej budúcnosti. Po celosvetovej vojne je všetko inak. Knihy už sa nevydávajú a netlačia, existujú len v múzeách. A medzi bohatými snobmi sa rozšíri nová móda – grilovacie párty, kde sa mäso pripravuje na týchto zvyškoch papierových kníh. Nájde sa však skupina ľudí, sídliaca v jaskyniach hory Manaraga, ktorá sa zábavu smotánky pokúsi zaviesť aj do fastfoodov…
Román predstavuje Sorokinov nečakaný smer úvah o vzťahu ľudstva k tlačenému slovu. Aký bude osud papierovej knihy vo svete múdrych bĺch a hologramov – po Novom stredoveku a Druhej islamskej revolúcii? Manaraga sa dá čítať ako epitaf literatúre v papierovej forme – aj ako oslava večného života.

Stáhnout Manaraga knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Manaraga je 176 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Manaraga kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Manaraga z Vladimír Sorokin – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Manaraga z Vladimír Sorokin.

Populární vyhledávání: Manaraga pdf, stáhnout Manaraga pdf, stáhnout Manaraga knihu pdf, Manaraga kniha ve formátu pdf, zdarma Manaraga kniha ke stažení, zdarma Manaraga ebook ve formátu pdf, Manaraga knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Manaraga pdf? Jak mohu stáhnout Manaraga kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Manaraga zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Manaraga? stáhnout Manaraga epub, stáhnout Manaraga ebook epub, Manaraga e-kniha ve formátu epub, zdarma Manaraga ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Manaraga epub? Jak stáhnout knihu Manaraga ve formátu epub? Manaraga mobi, stáhnout Manaraga mobi, stáhnout Manaraga e-kniha mobi, Manaraga kniha ve formátu mobi, zdarma Manaraga ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Manaraga mobi? Jak mohu stáhnout knihu Manaraga v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Manaraga z Vladimír Sorokin zdarma? Jak stáhnout Manaraga z Vladimír Sorokin e-knihu zdarma?

Leave a Reply