Management a hospodaření muzeí stáhnout e-knihu pdf

Management a hospodaření muzeí

Management a hospodaření muzeí stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Management a hospodaření muzeí z František Ochrana

 • Název knihy: Management a hospodaření muzeí
 • Autor knihy: František Ochrana
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2018
 • Počet stránek: 244
 • Žánrové knihy: Finance
 • ISBN: 9788024636382
 • EAN: 9788024636382
 • Dostupné soubory: management-a-hospodareni-muzei-371439.pdf, management-a-hospodareni-muzei-371439.epub, management-a-hospodareni-muzei-371439.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Management a hospodaření muzeí v dolní části stránky

Shrnutí knihy Management a hospodaření muzeí z František Ochrana

Kniha zkoumá problém řízení a hospodaření muzeí a snaží se ukázat muzeum jako kulturní instituci, která může být analyzována z historického, muzeologického, kulturního, funkčního, sociologického, statistického, ekonomického, manažerského, marketingového i administrativně správního aspektu.
Publikace má vedle teoretického přínosu také přínos praktický – teoretické závěry opírající se o empirické prozkoumání reality fungování muzeí mohou být zdrojem informací, jak naplňovat úkoly muzeí uložené legislativou, jak efektivně chránit sbírku a účelně s ní nakládat, jak hospodárně pracovat s rozpočtem a majetkem muzea, jak motivovat a vést zaměstnance a jak účinně provádět prezentaci a marketing muzea. V neposlední řadě mohou být výsledky zkoumání využity také jako zdroj informací pro předkladatele vládních návrhů zákonů, které se týkají zakládání a řízení muzeí a jejich hospodaření.

Stáhnout Management a hospodaření muzeí knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Management a hospodaření muzeí je 244 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Management a hospodaření muzeí kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Management a hospodaření muzeí z František Ochrana – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Management a hospodaření muzeí z František Ochrana.

Populární vyhledávání: Management a hospodaření muzeí pdf, stáhnout Management a hospodaření muzeí pdf, stáhnout Management a hospodaření muzeí knihu pdf, Management a hospodaření muzeí kniha ve formátu pdf, zdarma Management a hospodaření muzeí kniha ke stažení, zdarma Management a hospodaření muzeí ebook ve formátu pdf, Management a hospodaření muzeí knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Management a hospodaření muzeí pdf? Jak mohu stáhnout Management a hospodaření muzeí kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Management a hospodaření muzeí zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Management a hospodaření muzeí? stáhnout Management a hospodaření muzeí epub, stáhnout Management a hospodaření muzeí ebook epub, Management a hospodaření muzeí e-kniha ve formátu epub, zdarma Management a hospodaření muzeí ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Management a hospodaření muzeí epub? Jak stáhnout knihu Management a hospodaření muzeí ve formátu epub? Management a hospodaření muzeí mobi, stáhnout Management a hospodaření muzeí mobi, stáhnout Management a hospodaření muzeí e-kniha mobi, Management a hospodaření muzeí kniha ve formátu mobi, zdarma Management a hospodaření muzeí ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Management a hospodaření muzeí mobi? Jak mohu stáhnout knihu Management a hospodaření muzeí v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Management a hospodaření muzeí z František Ochrana zdarma? Jak stáhnout Management a hospodaření muzeí z František Ochrana e-knihu zdarma?

Leave a Reply