Libuše Šafránková e-kniha

Libuše Šafránková

Libuše Šafránková stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Libuše Šafránková z Dana Čermáková

 • Název knihy: Libuše Šafránková
 • Autor knihy: Dana Čermáková
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 216
 • Žánrové knihy: Literární biografie
 • ISBN: 978-80-87685-76-1
 • EAN: 9788087685761
 • Dostupné soubory: libuse-safrankova-399915.pdf, libuse-safrankova-399915.epub, libuse-safrankova-399915.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Libuše Šafránková v dolní části stránky

Shrnutí knihy Libuše Šafránková z Dana Čermáková

Hovoříme-li o některých hercích vzhledem k jejich mimořádnému talentu  a hereckému mistrovství jako o Pánech Hercích, pak bychom se neměli bát označit tímto přízviskem ani ženy – vynikající herečky. Jejich seznam nebude zas tak dlouhý, pomineme-li předválečnou éru s Adinou Mandlovou, Lídou Baarovou nebo Natašou Gollovou, z té pozdější vynikají jména jako Dana Medřická, Jiřina Šejbalová, Jiřina Štěpničková, Jiřina Steimarová, Jana Brejchová, Jana Hlaváčová, Jiřina Bohdalová nebo Stella Zázvorková.


Jedno jméno je však zcela výjimečné, protože se do dějin československé a české kinematografie zapsalo zlatým písmem – Libuše Šafránková. Je spjato s nejpopulárnější českou filmovou pohádkou všech dob, legendárním snímkem Tři oříšky pro Popelku. Nejreprízovanější, nejsledovanější, nejmilovanější pohádkou, která je dodnes hitem každých Vánoc, ať už ji vysílá kterákoliv televize.


Jméno Libuše Šafránková i tvář této krásné, půvabné, jemné a něžné Paní Herečky provázejí již několik generací televizních a filmových diváků, jsou stálicí, jistotou, zárukou kvality jak hereckého výkonu, tak i projektů, kterých se účastní. Společně se svým manželem, rovněž vynikajícím Panem Hercem Josefem Abrhámem, paní Libuše pečlivě vybírá. A tak jsou v jejím hereckém portfoliu takové legendy, jako Macourkův a Vorlíčkův hit Jak utopit doktora Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách, pohádky Princ a Večernice, Třetí princ, Sůl nad zlato, Nesmrtelná teta, Elixír a Halíbela nebo Micimutr, slavné svěrákovské komedie Vrchní, prchni! a Vesničko má středisková nebo Menzelovy Slavnosti sněženek podle Hrabala, také Obecná škola a oscarový Kolja z dílny pánů Svěráků, veleúspěšné seriály Četnické humoresky a poslední řada Nemocnice na kraji města… A také filmy Všichni moji blízcí, Báječná léta pod psa podle Viewegha nebo Menzelovi Donšajni.


Není divu, že Libuše Šafránková v roce 2008 v anketě televizních diváků o nejpopulárnější hereckou osobnost století Hvězda mého srdce zvítězila společně s Vladimírem Menšíkem.


Nezapomenutelné je rovněž její pětadvacetileté divadelní angažmá v legendárním Činoherním klubu, u jehož zrodu stála a do jehož dějin se výrazně zapsala.

Paní Herečka Libuše Šafránková před několika lety prokázala velkou statečnost, když dokázala zvítězit nad zákeřnou nemocí. Všichni, kdo ji milují a váží si jejích osobnostních kvalit i hereckého umění, se o ni báli a drželi jí palce. Naštěstí zvítězila a může tak hrát roli, která je pro ni ta nedůležitější a nejkrásnější na světě – roli pětinásobné babičky. Ke svým 65. narozeninám dostala totiž v červnu 2018 jako dárek od svého syna Josefa Abrháma ml. – dvojčátka.

Stáhnout Libuše Šafránková knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Libuše Šafránková je 216 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Libuše Šafránková kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Libuše Šafránková z Dana Čermáková – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Libuše Šafránková z Dana Čermáková.

Populární vyhledávání: Libuše Šafránková pdf, stáhnout Libuše Šafránková pdf, stáhnout Libuše Šafránková knihu pdf, Libuše Šafránková kniha ve formátu pdf, zdarma Libuše Šafránková kniha ke stažení, zdarma Libuše Šafránková ebook ve formátu pdf, Libuše Šafránková knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Libuše Šafránková pdf? Jak mohu stáhnout Libuše Šafránková kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Libuše Šafránková zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Libuše Šafránková? stáhnout Libuše Šafránková epub, stáhnout Libuše Šafránková ebook epub, Libuše Šafránková e-kniha ve formátu epub, zdarma Libuše Šafránková ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Libuše Šafránková epub? Jak stáhnout knihu Libuše Šafránková ve formátu epub? Libuše Šafránková mobi, stáhnout Libuše Šafránková mobi, stáhnout Libuše Šafránková e-kniha mobi, Libuše Šafránková kniha ve formátu mobi, zdarma Libuše Šafránková ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Libuše Šafránková mobi? Jak mohu stáhnout knihu Libuše Šafránková v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Libuše Šafránková z Dana Čermáková zdarma? Jak stáhnout Libuše Šafránková z Dana Čermáková e-knihu zdarma?

Leave a Reply