Labutě z Páté avenue jak a kde knihu stáhnout?

Labutě z Páté avenue

Labutě z Páté avenue stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Labutě z Páté avenue z Melanie Benjamin

 • Název knihy: Labutě z Páté avenue
 • Autor knihy: Melanie Benjamin
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 288
 • Žánrové knihy: Světová próza
 • ISBN: 978-80-7359-541-8
 • EAN: 9788073595418
 • Dostupné soubory: labute-z-pate-avenue-356572.pdf, labute-z-pate-avenue-356572.epub, labute-z-pate-avenue-356572.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Labutě z Páté avenue v dolní části stránky

Shrnutí knihy Labutě z Páté avenue z Melanie Benjamin

Skandální, fascinující příběh přátelství spisovatele Trumana Capoteho, autora Snídaně u Tiffanyho, a společenské celebrity Babe Paleyovou

Ze všech hvězd newyorské smetánky září Babe Paleyová nejjasněji. Její dokonalá tvář pravidelně zdobí stránky časopisu Vogue, její vybraný vkus a styl je všemi obdivovaný. Jak se zdá, Babe má všechno: peníze, krásu, osobní kouzlo, šperky, vlivné přátele, váženého manžela, nádherné rezidence. Pod spořádaným, elegantním zevnějškem však přebývá vášnivá, osamělá žena toužící po opravdové lásce a niterném vztahu.
Pak se objeví Truman Capote.

Drobný, zlatovlasý génius s gigantickou osobností doslova vpadne na scénu a pořádně zatřese s Babe a ostatními „labutěmi“, jak výstižně svou skupinku elegantních přítelkyň z nejvyšší společnosti pojmenoval.
Díky nim získá Capote výjimečný přístup do zákulisí manhattanské elity, přímo k nejužšímu kroužku mocných, opředenému skandály a drby.
Nepochybujíc o jeho oddanosti, Babe si ani ve snu nedokáže představit, jakou spoušť za sebou Truman zanechá. Když se z člověka ale jednou stane vypravěč příběhů, nepřestane jím být ani tehdy, když se mu v největší důvěře svěří někdo blízký…

Trumanova proslulost dosahuje vrcholu, když se na jeho hvězdný maškarní Černobílý ples (Black and White Ball) sjíždějí takové celebrity jako Frank a Mia Sinatrovi, Lauren Bacallová či Rose Kennedyová.
Velmi záhy však Truman Capote zažehne literární skandál, jehož zničující následky budou doznívat ještě mnoho let poté.

Stáhnout Labutě z Páté avenue knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Labutě z Páté avenue je 288 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Labutě z Páté avenue kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Labutě z Páté avenue z Melanie Benjamin – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Labutě z Páté avenue z Melanie Benjamin.

Populární vyhledávání: Labutě z Páté avenue pdf, stáhnout Labutě z Páté avenue pdf, stáhnout Labutě z Páté avenue knihu pdf, Labutě z Páté avenue kniha ve formátu pdf, zdarma Labutě z Páté avenue kniha ke stažení, zdarma Labutě z Páté avenue ebook ve formátu pdf, Labutě z Páté avenue knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Labutě z Páté avenue pdf? Jak mohu stáhnout Labutě z Páté avenue kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Labutě z Páté avenue zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Labutě z Páté avenue? stáhnout Labutě z Páté avenue epub, stáhnout Labutě z Páté avenue ebook epub, Labutě z Páté avenue e-kniha ve formátu epub, zdarma Labutě z Páté avenue ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Labutě z Páté avenue epub? Jak stáhnout knihu Labutě z Páté avenue ve formátu epub? Labutě z Páté avenue mobi, stáhnout Labutě z Páté avenue mobi, stáhnout Labutě z Páté avenue e-kniha mobi, Labutě z Páté avenue kniha ve formátu mobi, zdarma Labutě z Páté avenue ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Labutě z Páté avenue mobi? Jak mohu stáhnout knihu Labutě z Páté avenue v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Labutě z Páté avenue z Melanie Benjamin zdarma? Jak stáhnout Labutě z Páté avenue z Melanie Benjamin e-knihu zdarma?

Leave a Reply