Kontrolní hlášení – Praktická příručka k vyplnění formuláře stáhnout e-knihu

Kontrolní hlášení – Praktická příručka k vyplnění formuláře

Kontrolní hlášení – Praktická příručka k vyplnění formuláře stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Kontrolní hlášení – Praktická příručka k vyplnění formuláře z MIKULECKÁ Mária Ing.

 • Název knihy: Kontrolní hlášení – Praktická příručka k vyplnění formuláře
 • Autor knihy: MIKULECKÁ Mária Ing.
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: c136
 • Žánrové knihy: Ekonomie a finance
 • ISBN: 978-80-7554-xxx-x
 • EAN: ANAG-5697
 • Dostupné soubory: kontrolni-hlaseni-prakticka-prirucka-k-vyplneni-formulare-368629.pdf, kontrolni-hlaseni-prakticka-prirucka-k-vyplneni-formulare-368629.epub, kontrolni-hlaseni-prakticka-prirucka-k-vyplneni-formulare-368629.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Kontrolní hlášení – Praktická příručka k vyplnění formuláře v dolní části stránky

Shrnutí knihy Kontrolní hlášení – Praktická příručka k vyplnění formuláře z MIKULECKÁ Mária Ing.

V praxi často dochází k tomu, že plátce DPH má tendenci se o obsah podávaného kontrolního hlášení příliš nezajímat, neboť účetní programy jsou uživatelsky velmi příznivé. Cílem této publikace je proto poskytnout ucelený pohled na speciální daňové tvrzení, které bylo od 1. 1. 2016 již několikrát novelizováno.

Blíže k obsahu publikace

Nejdříve si připomeneme sankce, které budou plátci ze zákona o DPH stanovené, pokud nedodrží danou lhůtu související s kontrolním hlášením. Následovat bude obsahová náplň jednotlivých oddílů kontrolního hlášení – ta je úzce propojena se souvisejícím daňovým přiznáním k DPH. Závěr bude patřit samotnému elektronickému podání přes datovou schránku nebo portál Finanční správy.

Tato publikace je právě pro vás!

Publikace je proto určena pro každého plátce DPH, kterého zajímá princip tzv. fenoménu jménem kontrolní hlášení.

Stáhnout Kontrolní hlášení – Praktická příručka k vyplnění formuláře knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Kontrolní hlášení – Praktická příručka k vyplnění formuláře je c136 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Kontrolní hlášení – Praktická příručka k vyplnění formuláře kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Kontrolní hlášení – Praktická příručka k vyplnění formuláře z MIKULECKÁ Mária Ing. – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Kontrolní hlášení – Praktická příručka k vyplnění formuláře z MIKULECKÁ Mária Ing..

Populární vyhledávání: Kontrolní hlášení – Praktická příručka k vyplnění formuláře pdf, stáhnout Kontrolní hlášení – Praktická příručka k vyplnění formuláře pdf, stáhnout Kontrolní hlášení – Praktická příručka k vyplnění formuláře knihu pdf, Kontrolní hlášení – Praktická příručka k vyplnění formuláře kniha ve formátu pdf, zdarma Kontrolní hlášení – Praktická příručka k vyplnění formuláře kniha ke stažení, zdarma Kontrolní hlášení – Praktická příručka k vyplnění formuláře ebook ve formátu pdf, Kontrolní hlášení – Praktická příručka k vyplnění formuláře knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Kontrolní hlášení – Praktická příručka k vyplnění formuláře pdf? Jak mohu stáhnout Kontrolní hlášení – Praktická příručka k vyplnění formuláře kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Kontrolní hlášení – Praktická příručka k vyplnění formuláře zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Kontrolní hlášení – Praktická příručka k vyplnění formuláře? stáhnout Kontrolní hlášení – Praktická příručka k vyplnění formuláře epub, stáhnout Kontrolní hlášení – Praktická příručka k vyplnění formuláře ebook epub, Kontrolní hlášení – Praktická příručka k vyplnění formuláře e-kniha ve formátu epub, zdarma Kontrolní hlášení – Praktická příručka k vyplnění formuláře ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Kontrolní hlášení – Praktická příručka k vyplnění formuláře epub? Jak stáhnout knihu Kontrolní hlášení – Praktická příručka k vyplnění formuláře ve formátu epub? Kontrolní hlášení – Praktická příručka k vyplnění formuláře mobi, stáhnout Kontrolní hlášení – Praktická příručka k vyplnění formuláře mobi, stáhnout Kontrolní hlášení – Praktická příručka k vyplnění formuláře e-kniha mobi, Kontrolní hlášení – Praktická příručka k vyplnění formuláře kniha ve formátu mobi, zdarma Kontrolní hlášení – Praktická příručka k vyplnění formuláře ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Kontrolní hlášení – Praktická příručka k vyplnění formuláře mobi? Jak mohu stáhnout knihu Kontrolní hlášení – Praktická příručka k vyplnění formuláře v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Kontrolní hlášení – Praktická příručka k vyplnění formuláře z MIKULECKÁ Mária Ing. zdarma? Jak stáhnout Kontrolní hlášení – Praktická příručka k vyplnění formuláře z MIKULECKÁ Mária Ing. e-knihu zdarma?

Leave a Reply