Ko-aktivní koučink – Transformace firem, změna a osobní růst stáhnout e-knihu pdf zdarma

Ko-aktivní koučink - Transformace firem, změna a osobní růst

Ko-aktivní koučink – Transformace firem, změna a osobní růst stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Ko-aktivní koučink – Transformace firem, změna a osobní růst z Henry Kimsey-House

 • Název knihy: Ko-aktivní koučink – Transformace firem, změna a osobní růst
 • Autor knihy: Henry Kimsey-House
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 208
 • Žánrové knihy: Sebezdokonalování a tréning mozku
 • ISBN: 978-80-7370-394-3
 • EAN: 9788073703943
 • Dostupné soubory: ko-aktivni-koucink-357948.pdf, ko-aktivni-koucink-357948.epub, ko-aktivni-koucink-357948.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Ko-aktivní koučink – Transformace firem, změna a osobní růst v dolní části stránky

Shrnutí knihy Ko-aktivní koučink – Transformace firem, změna a osobní růst z Henry Kimsey-House

Tato kniha vás naučí s lidmi pracovat novým způsobem – objevovat jejich poslání i smysl jejich konání a pomáhat jim je prosazovat. Osvojíte si účinné způsoby, jak vést lidi k odpovědnosti. Naučíte se ko-aktivnímu přístupu k hodnotám, stanovování cílů, dosahování životní rovnováhy a sebeřízení. Zjistíte, jak přistupovat k omezujícím vzorcům chování, které se často nejsilněji projevují právě ve chvíli, kdy klient potřebuje odvahu, aby zvládl riziko spojené se žádoucí změnou. Předložíme vám osvědčené strategie, které lidem pomáhají neuhýbat z cesty a překonávat návyky, které brání v naplnění životních plánů a snů. Informace a příklady v této knize jsou sice určené především profesionálním koučům, nicméně dovednosti a porozumění, které z nich vyplývají, se dají použít téměř v jakémkoli vztahu – v práci, v rodině, mezi přáteli, či při vedení týmů.

Třetí vydání Ko-aktivního koučinku posouvá model na novou úroveň, poskytuje nástroje a techniky, jež vedoucím pracovníkům na všech úrovních společnosti umožňují stát se kouči, kteří zaměstnance dokáží dovést k co nejlepším výsledkům v práci i osobním životě. Odhalte klíč k rozvoji jedinečných lídrů, kteří pracují týmově a dávají sílu celé organizaci, a nechte se ko-aktivním přístupem inspirovat i ve svém osobním životě.

Stáhnout Ko-aktivní koučink – Transformace firem, změna a osobní růst knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Ko-aktivní koučink – Transformace firem, změna a osobní růst je 208 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Ko-aktivní koučink – Transformace firem, změna a osobní růst kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Ko-aktivní koučink – Transformace firem, změna a osobní růst z Henry Kimsey-House – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Ko-aktivní koučink – Transformace firem, změna a osobní růst z Henry Kimsey-House.

Populární vyhledávání: Ko-aktivní koučink – Transformace firem, změna a osobní růst pdf, stáhnout Ko-aktivní koučink – Transformace firem, změna a osobní růst pdf, stáhnout Ko-aktivní koučink – Transformace firem, změna a osobní růst knihu pdf, Ko-aktivní koučink – Transformace firem, změna a osobní růst kniha ve formátu pdf, zdarma Ko-aktivní koučink – Transformace firem, změna a osobní růst kniha ke stažení, zdarma Ko-aktivní koučink – Transformace firem, změna a osobní růst ebook ve formátu pdf, Ko-aktivní koučink – Transformace firem, změna a osobní růst knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Ko-aktivní koučink – Transformace firem, změna a osobní růst pdf? Jak mohu stáhnout Ko-aktivní koučink – Transformace firem, změna a osobní růst kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Ko-aktivní koučink – Transformace firem, změna a osobní růst zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Ko-aktivní koučink – Transformace firem, změna a osobní růst? stáhnout Ko-aktivní koučink – Transformace firem, změna a osobní růst epub, stáhnout Ko-aktivní koučink – Transformace firem, změna a osobní růst ebook epub, Ko-aktivní koučink – Transformace firem, změna a osobní růst e-kniha ve formátu epub, zdarma Ko-aktivní koučink – Transformace firem, změna a osobní růst ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Ko-aktivní koučink – Transformace firem, změna a osobní růst epub? Jak stáhnout knihu Ko-aktivní koučink – Transformace firem, změna a osobní růst ve formátu epub? Ko-aktivní koučink – Transformace firem, změna a osobní růst mobi, stáhnout Ko-aktivní koučink – Transformace firem, změna a osobní růst mobi, stáhnout Ko-aktivní koučink – Transformace firem, změna a osobní růst e-kniha mobi, Ko-aktivní koučink – Transformace firem, změna a osobní růst kniha ve formátu mobi, zdarma Ko-aktivní koučink – Transformace firem, změna a osobní růst ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Ko-aktivní koučink – Transformace firem, změna a osobní růst mobi? Jak mohu stáhnout knihu Ko-aktivní koučink – Transformace firem, změna a osobní růst v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Ko-aktivní koučink – Transformace firem, změna a osobní růst z Henry Kimsey-House zdarma? Jak stáhnout Ko-aktivní koučink – Transformace firem, změna a osobní růst z Henry Kimsey-House e-knihu zdarma?

Leave a Reply