Kiko a tajomstvo papierového motýľa kniha online

Kiko a tajomstvo papierového motýľa

Kiko a tajomstvo papierového motýľa stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Kiko a tajomstvo papierového motýľa z Markéta Pilátová

 • Název knihy: Kiko a tajomstvo papierového motýľa
 • Autor knihy: Markéta Pilátová
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 72
 • Žánrové knihy: Beletrie nad 9 let
 • ISBN: 978-80-8046-862-0
 • EAN: 9788080468620
 • Dostupné soubory: kiko-a-tajomstvo-papieroveho-motyla-362608.pdf, kiko-a-tajomstvo-papieroveho-motyla-362608.epub, kiko-a-tajomstvo-papieroveho-motyla-362608.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Kiko a tajomstvo papierového motýľa v dolní části stránky

Shrnutí knihy Kiko a tajomstvo papierového motýľa z Markéta Pilátová

Knižka Markéty Pilátovej "Kiko a tajomstvo papierového motýľa" je plná záhad. Tá prvá záhada, ako sa japonské dievčatko Kiko dostane na zámok v Koměŕíži, sa vysvetlí hneď na začiatku. Jej otec je svetoznámy odborník, ktorý vie liečiť a opravovať vzácne staré knihy, aby ich príbehy nevybledli a aby si ich ľudia mohli čítať aj po niekoľkých storočiach. Bol teda ich reštaurátor, no Kiko hovorievala, že je lekár kníh. V knižnici kroměřížskeho zámku má opraviť už celkom zostarnuté stránky o slávnom Ryšavom kráľovi, ktorý kedysi dávno vyhnal z krajiny turecké vojská. A tu stojíme pred najväčšou záhadou. Pretože práve toto sa mu nie a nie podariť! Naopak. Každou novonanesenou farbou obrázok kráľa iba bledne a v jeho príbehu mizne čoraz viac stránok… Kto sa chce dozvedieť, čo za tým väzí, urobí dobre, ak bude Kiko sledovať pri jej dobrodružnom pátraní. To je i o tom, ako sa japonské dievčatko môže dorozumieť nielen s duchom zakliatej princeznej Františky, ale i s českými deťmi, ktorých reč nepozná, a predsa im v núdzi dokáže vysvetliť tajomstvo kúzelných japonských papierových motýľov i to, prečo ich v jednu chvíľu potrebuje od detí presne tisíc. A ako sa jej to podarí bez jediného českého slova, to samo je už nápad za milión.

Stáhnout Kiko a tajomstvo papierového motýľa knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Kiko a tajomstvo papierového motýľa je 72 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Kiko a tajomstvo papierového motýľa kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Kiko a tajomstvo papierového motýľa z Markéta Pilátová – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Kiko a tajomstvo papierového motýľa z Markéta Pilátová.

Populární vyhledávání: Kiko a tajomstvo papierového motýľa pdf, stáhnout Kiko a tajomstvo papierového motýľa pdf, stáhnout Kiko a tajomstvo papierového motýľa knihu pdf, Kiko a tajomstvo papierového motýľa kniha ve formátu pdf, zdarma Kiko a tajomstvo papierového motýľa kniha ke stažení, zdarma Kiko a tajomstvo papierového motýľa ebook ve formátu pdf, Kiko a tajomstvo papierového motýľa knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Kiko a tajomstvo papierového motýľa pdf? Jak mohu stáhnout Kiko a tajomstvo papierového motýľa kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Kiko a tajomstvo papierového motýľa zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Kiko a tajomstvo papierového motýľa? stáhnout Kiko a tajomstvo papierového motýľa epub, stáhnout Kiko a tajomstvo papierového motýľa ebook epub, Kiko a tajomstvo papierového motýľa e-kniha ve formátu epub, zdarma Kiko a tajomstvo papierového motýľa ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Kiko a tajomstvo papierového motýľa epub? Jak stáhnout knihu Kiko a tajomstvo papierového motýľa ve formátu epub? Kiko a tajomstvo papierového motýľa mobi, stáhnout Kiko a tajomstvo papierového motýľa mobi, stáhnout Kiko a tajomstvo papierového motýľa e-kniha mobi, Kiko a tajomstvo papierového motýľa kniha ve formátu mobi, zdarma Kiko a tajomstvo papierového motýľa ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Kiko a tajomstvo papierového motýľa mobi? Jak mohu stáhnout knihu Kiko a tajomstvo papierového motýľa v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Kiko a tajomstvo papierového motýľa z Markéta Pilátová zdarma? Jak stáhnout Kiko a tajomstvo papierového motýľa z Markéta Pilátová e-knihu zdarma?

Leave a Reply