Kavárnička na pobřeží e-kniha epub

Kavárnička na pobřeží

Kavárnička na pobřeží stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Kavárnička na pobřeží z Jenny Colgan

 • Název knihy: Kavárnička na pobřeží
 • Autor knihy: Jenny Colgan
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 384
 • Žánrové knihy: Společenské romány
 • ISBN: 978-80-257-2680-8
 • EAN: 9788025726808
 • Dostupné soubory: kavarnicka-na-pobrezi-400769.pdf, kavarnicka-na-pobrezi-400769.epub, kavarnicka-na-pobrezi-400769.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Kavárnička na pobřeží v dolní části stránky

Shrnutí knihy Kavárnička na pobřeží z Jenny Colgan

Floru přivede pracovní cesta na ostrůvek Mure, kde prožila dětství. Musí proto opustit hektický život v Londýně plném světel, což je pro ni velmi náročný úkol. Ani pohled na jasně modré moře ji příliš netěší. Navíc se musí starat o svého otce a nemožné bratry. Pustí se do generálního úklidu kuchyně a při něm objeví maminčinu sbírku receptů a začne podle nich vařit. Postupně se stále víc sbližuje se svou rodinou a přítelkyní z dětství Lornou, která tu pracuje jako učitelka v místní škole. No a samozřejmě jsou tu i bájná stvoření selkie, která se vyskytují ve skotském folkloru i na severských ostrovech. Žijí jako tuleni v moři, ale když si svléknou kůži, stávají se lidmi na pevnině. Podaří se Floře najít po letech v Mure své místo, velkou lásku, i sebe samotnou?

Stáhnout Kavárnička na pobřeží knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Kavárnička na pobřeží je 384 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Kavárnička na pobřeží kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Kavárnička na pobřeží z Jenny Colgan – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Kavárnička na pobřeží z Jenny Colgan.

Populární vyhledávání: Kavárnička na pobřeží pdf, stáhnout Kavárnička na pobřeží pdf, stáhnout Kavárnička na pobřeží knihu pdf, Kavárnička na pobřeží kniha ve formátu pdf, zdarma Kavárnička na pobřeží kniha ke stažení, zdarma Kavárnička na pobřeží ebook ve formátu pdf, Kavárnička na pobřeží knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Kavárnička na pobřeží pdf? Jak mohu stáhnout Kavárnička na pobřeží kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Kavárnička na pobřeží zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Kavárnička na pobřeží? stáhnout Kavárnička na pobřeží epub, stáhnout Kavárnička na pobřeží ebook epub, Kavárnička na pobřeží e-kniha ve formátu epub, zdarma Kavárnička na pobřeží ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Kavárnička na pobřeží epub? Jak stáhnout knihu Kavárnička na pobřeží ve formátu epub? Kavárnička na pobřeží mobi, stáhnout Kavárnička na pobřeží mobi, stáhnout Kavárnička na pobřeží e-kniha mobi, Kavárnička na pobřeží kniha ve formátu mobi, zdarma Kavárnička na pobřeží ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Kavárnička na pobřeží mobi? Jak mohu stáhnout knihu Kavárnička na pobřeží v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Kavárnička na pobřeží z Jenny Colgan zdarma? Jak stáhnout Kavárnička na pobřeží z Jenny Colgan e-knihu zdarma?

Leave a Reply