Jediný v letectvu Rudé armády mobi

Jediný v letectvu Rudé armády

Jediný v letectvu Rudé armády stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Jediný v letectvu Rudé armády z Šiška Jiří F.

 • Název knihy: Jediný v letectvu Rudé armády
 • Autor knihy: Šiška Jiří F.
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 180
 • Žánrové knihy: Osobnosti a osudy
 • ISBN: 978-80-87567-02-9
 • EAN: 9788087567029
 • Dostupné soubory: jediny-v-letectvu-rude-armady-393167.pdf, jediny-v-letectvu-rude-armady-393167.epub, jediny-v-letectvu-rude-armady-393167.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Jediný v letectvu Rudé armády v dolní části stránky

Shrnutí knihy Jediný v letectvu Rudé armády z Šiška Jiří F.

Jiří F. Šiška, člen Obce spisovatelů České republiky, člen Klubu autorů literatury faktu, známý autor úspěšných knih Rudé hvězdy válečného nebe, Prokletá válka, Nebe východní fronty. Bojiště Afghánistán a Vrtulníky proti mudžáhedínům se znovu vrací k doposud málo probádanému tématu letecké války na východní frontě v období 2. světové války, konkrétně do období let 1943 – 1945.

Ve své knize líčí ojedinělý, až neuvěřitelný příběh bitevního letectva Rudé armády Ivana G. Dračenka, který svou bojovou dráhu zahájil v největší tankové bitvě u Kurska a ukončil ji v květnu 1945 v poraženém Německu. Dračenko v důsledku zranění přišel o jedno oko a i přes tento pro pilota vážný handicap dosáhl pozoruhodných bojových úspěchů na obávaném letounu Iljušin Il-2 šturmovik, protivníkem přezdívaným „létající tank“, „černá smrt“ aj. Za své bojové zásluhy byl tento pilot jako jediný v letectvu Rudé armády současně vyznamenán titulem Hrdina Sovětského svazu a všemi třemi stupni nesmírně ceněného vyznamenání Řádu slávy.

Kniha rovněž přibližuje strukturu sovětského bitevního letectva, věnuje se popisu slavného šturmoviku a přibližuje systém vyznamenávání. Je bohatě doplněna mnohdy unikátními fotografiemi.

Stáhnout Jediný v letectvu Rudé armády knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Jediný v letectvu Rudé armády je 180 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Jediný v letectvu Rudé armády kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Jediný v letectvu Rudé armády z Šiška Jiří F. – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Jediný v letectvu Rudé armády z Šiška Jiří F..

Populární vyhledávání: Jediný v letectvu Rudé armády pdf, stáhnout Jediný v letectvu Rudé armády pdf, stáhnout Jediný v letectvu Rudé armády knihu pdf, Jediný v letectvu Rudé armády kniha ve formátu pdf, zdarma Jediný v letectvu Rudé armády kniha ke stažení, zdarma Jediný v letectvu Rudé armády ebook ve formátu pdf, Jediný v letectvu Rudé armády knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Jediný v letectvu Rudé armády pdf? Jak mohu stáhnout Jediný v letectvu Rudé armády kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Jediný v letectvu Rudé armády zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Jediný v letectvu Rudé armády? stáhnout Jediný v letectvu Rudé armády epub, stáhnout Jediný v letectvu Rudé armády ebook epub, Jediný v letectvu Rudé armády e-kniha ve formátu epub, zdarma Jediný v letectvu Rudé armády ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Jediný v letectvu Rudé armády epub? Jak stáhnout knihu Jediný v letectvu Rudé armády ve formátu epub? Jediný v letectvu Rudé armády mobi, stáhnout Jediný v letectvu Rudé armády mobi, stáhnout Jediný v letectvu Rudé armády e-kniha mobi, Jediný v letectvu Rudé armády kniha ve formátu mobi, zdarma Jediný v letectvu Rudé armády ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Jediný v letectvu Rudé armády mobi? Jak mohu stáhnout knihu Jediný v letectvu Rudé armády v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Jediný v letectvu Rudé armády z Šiška Jiří F. zdarma? Jak stáhnout Jediný v letectvu Rudé armády z Šiška Jiří F. e-knihu zdarma?

Leave a Reply