Jawa kolem světa 2 kniha mobi

Jawa kolem světa 2

Jawa kolem světa 2 stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Jawa kolem světa 2 z Pavel Suchý

 • Název knihy: Jawa kolem světa 2
 • Autor knihy: Pavel Suchý
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 274
 • Žánrové knihy: Cestopisy
 • ISBN: 978-80-270-2157-4
 • EAN: 9788027021574
 • Dostupné soubory: jawa-kolem-sveta-2-360589.pdf, jawa-kolem-sveta-2-360589.epub, jawa-kolem-sveta-2-360589.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Jawa kolem světa 2 v dolní části stránky

Shrnutí knihy Jawa kolem světa 2 z Pavel Suchý

Navzdory tomu, že Pavel Suchý (1974) objel se starou Jawou 350 v letech 2013/2014 kolem dokola celý svět, vydal se v roce 2016 s podobným motocyklem na další dobrodružnou cestu, tentokrát do Van Diemenovy země. Stejně jako tehdy sám, s papírovou mapou bez GPS. A stejně jako tehdy přetavil své zážitky z bezmála 30 000 km australskou pouští a tasmánskými pralesy do 274 stran poutavého vyprávění obohaceného opět o řadu vedlejších příběhů, postřehů a nakonec i o kapitolu o přípravách svého nezničitelného stroje. Mezi deskami druhé knihy je 127 barevných fotografií na křídovém papíře, 8 černobílých technických obrázků a nákresů a 9 podrobných map všech projetých australských států a ostrova Tasmánie v minulosti nazývaného Van Diemenova země.

S typickou nadsázkou a lehkou ironií líčí autor vražedná nebezpečí pustého australského outbacku, opuštěných prašných cest se stovkami a tisíci kilometrů bez civilizace, všímá si bez růžových brýlí korektnosti života současných Austrálců a hledá na své cestě stopy svého dávného předchůdce cestovatele Potužníka, který Austrálii projel se strojem ČZ v roce 1974.

Autor je motocyklový novinář na volné noze, v minulosti dlouholetý technický redaktor a později šéfredaktor dvou renomovaných motocyklových časopisů. Během své praxe najel za řídítky motocyklů 600 000 kilometrů a na svém cestovatelském kontě má motovýpravy na všechny obydlené kontinenty Země. Je prvním Čechem, který na motocyklu objel svět. Mezi oběma díly vlastního projektu Jawa kolem světa zvládl navíc vybojovat utkání s rakovinou lymfatických uzlin a ke své (zatím) poslední cestě s úsměvem říká:
„Dostal jsem čas navíc, tak je přece dobrý ho pořádně využít!“

Stáhnout Jawa kolem světa 2 knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Jawa kolem světa 2 je 274 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Jawa kolem světa 2 kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Jawa kolem světa 2 z Pavel Suchý – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Jawa kolem světa 2 z Pavel Suchý.

Populární vyhledávání: Jawa kolem světa 2 pdf, stáhnout Jawa kolem světa 2 pdf, stáhnout Jawa kolem světa 2 knihu pdf, Jawa kolem světa 2 kniha ve formátu pdf, zdarma Jawa kolem světa 2 kniha ke stažení, zdarma Jawa kolem světa 2 ebook ve formátu pdf, Jawa kolem světa 2 knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Jawa kolem světa 2 pdf? Jak mohu stáhnout Jawa kolem světa 2 kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Jawa kolem světa 2 zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Jawa kolem světa 2? stáhnout Jawa kolem světa 2 epub, stáhnout Jawa kolem světa 2 ebook epub, Jawa kolem světa 2 e-kniha ve formátu epub, zdarma Jawa kolem světa 2 ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Jawa kolem světa 2 epub? Jak stáhnout knihu Jawa kolem světa 2 ve formátu epub? Jawa kolem světa 2 mobi, stáhnout Jawa kolem světa 2 mobi, stáhnout Jawa kolem světa 2 e-kniha mobi, Jawa kolem světa 2 kniha ve formátu mobi, zdarma Jawa kolem světa 2 ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Jawa kolem světa 2 mobi? Jak mohu stáhnout knihu Jawa kolem světa 2 v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Jawa kolem světa 2 z Pavel Suchý zdarma? Jak stáhnout Jawa kolem světa 2 z Pavel Suchý e-knihu zdarma?

Leave a Reply