Jako v nebi, tak i na zemi e-kniha pdf

Jako v nebi, tak i na zemi

Jako v nebi, tak i na zemi stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Jako v nebi, tak i na zemi z Ctirad Václav Pospíšil

 • Název knihy: Jako v nebi, tak i na zemi
 • Autor knihy: Ctirad Václav Pospíšil
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 608
 • Žánrové knihy: Křesťanství
 • ISBN: 978-80-7566-017-6
 • EAN: 9788075660176
 • Dostupné soubory: jako-v-nebi-tak-i-na-zemi-360179.pdf, jako-v-nebi-tak-i-na-zemi-360179.epub, jako-v-nebi-tak-i-na-zemi-360179.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Jako v nebi, tak i na zemi v dolní části stránky

Shrnutí knihy Jako v nebi, tak i na zemi z Ctirad Václav Pospíšil

Kniha dogmatického teologa Ctirada V. Pospíšila Jako v nebi, tak i na zemi je první českou monografií věnovanou tajemství Nejsvětější Trojice od roku 1926. Dílo, které slouží jako studijní text na našich teologických fakultách, vychází ve třetím, opraveném a doplněném, vydání.

V první části knihy nás autor přesvědčuje o skryté působnosti Trojice ve stvoření a ve Starém zákoně. Poukazuje na rozhodující roli obrazu Boha v naší mysli na poli spirituality i uspořádání lidské společnosti. Druhá část díla je zaměřena na dějiny teologického myšlení: autor nás provází od Starého zákona až po okamžik, kdy bylo na konci čtvrtého století definováno trojiční dogma. V třetí části Pospíšil předkládá plody své mnohaleté teologické reflexe: jsme zde zasvěcováni do typických témat trojiční teologie. Ve zcela novém doslovu autor připojuje dodatky a vysvětlení a zpřesňuje a uvádí do nového kontextu některé své teze.

Trvalým rysem Pospíšilova snažení je propojovat tajemství Nejsvětější Trojice s životem, spiritualitou a praxí v širším slova smyslu. Navzdory svému rozsahu a odbornosti je kniha Jako v nebi, tak i na zemi srozumitelná a také – jak konstatovala řada čtenářů předchozích vydání – čtivá.

Stáhnout Jako v nebi, tak i na zemi knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Jako v nebi, tak i na zemi je 608 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Jako v nebi, tak i na zemi kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Jako v nebi, tak i na zemi z Ctirad Václav Pospíšil – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Jako v nebi, tak i na zemi z Ctirad Václav Pospíšil.

Populární vyhledávání: Jako v nebi, tak i na zemi pdf, stáhnout Jako v nebi, tak i na zemi pdf, stáhnout Jako v nebi, tak i na zemi knihu pdf, Jako v nebi, tak i na zemi kniha ve formátu pdf, zdarma Jako v nebi, tak i na zemi kniha ke stažení, zdarma Jako v nebi, tak i na zemi ebook ve formátu pdf, Jako v nebi, tak i na zemi knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Jako v nebi, tak i na zemi pdf? Jak mohu stáhnout Jako v nebi, tak i na zemi kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Jako v nebi, tak i na zemi zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Jako v nebi, tak i na zemi? stáhnout Jako v nebi, tak i na zemi epub, stáhnout Jako v nebi, tak i na zemi ebook epub, Jako v nebi, tak i na zemi e-kniha ve formátu epub, zdarma Jako v nebi, tak i na zemi ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Jako v nebi, tak i na zemi epub? Jak stáhnout knihu Jako v nebi, tak i na zemi ve formátu epub? Jako v nebi, tak i na zemi mobi, stáhnout Jako v nebi, tak i na zemi mobi, stáhnout Jako v nebi, tak i na zemi e-kniha mobi, Jako v nebi, tak i na zemi kniha ve formátu mobi, zdarma Jako v nebi, tak i na zemi ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Jako v nebi, tak i na zemi mobi? Jak mohu stáhnout knihu Jako v nebi, tak i na zemi v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Jako v nebi, tak i na zemi z Ctirad Václav Pospíšil zdarma? Jak stáhnout Jako v nebi, tak i na zemi z Ctirad Václav Pospíšil e-knihu zdarma?

Leave a Reply