Životná múdrosť stáhnout knihu epub zdarma

Životná múdrosť

Životná múdrosť stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Životná múdrosť z Arthur Schopenhauer

 • Název knihy: Životná múdrosť
 • Autor knihy: Arthur Schopenhauer
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 192
 • Žánrové knihy: Filozofie
 • ISBN: 978-80-89666-62-1
 • EAN: 9788089666621
 • Dostupné soubory: zivotna-mudrost-398804.pdf, zivotna-mudrost-398804.epub, zivotna-mudrost-398804.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Životná múdrosť v dolní části stránky

Shrnutí knihy Životná múdrosť z Arthur Schopenhauer

Arthur Schopenhauer – nemecký filozof, jeden z najvýznamnejších mysliteľov 19. storočia, tvorca voluntaristickej a iracionalistickej filozofie, často označovaný ako filozof pesimizmu, sa preslávil najmä svojím spisom Aphorismen zur Lebensweisheit (1851), ktorý v slovenčine vychádza pod názvom Životná múdrosť.

V brilantných úvahách sa v ňom pokúsil podať "návod" na prežitie čo najšťastnejšieho života vo svete plnom utrpenia a neexistencie trvalého šťastia. V snahe prekonať svoje pesimistické chápanie ľudského bytia tento skeptik a znalec psychológie človeka odhaľuje rozličné aspekty a spôsoby ľudského života a ich kladné aj záporné stránky, dané naším vnútorným postojom k veciam, a snaží sa vysvetliť, v čom spočíva múdrosť v prístupe k životu a jeho zmysel, pričom za najvyšší druh šťastia považuje rozkoše duchovného charakteru. Kniha, ktorá ovplyvnila generácie čitateľov v 19. a 20. storočí, je plná pozoruhodných postrehov o ľuďoch a aj dnešného človeka podnecuje k úvahám o živote, vzťahu k svetu, sebe a iným ľuďom a utváraní postojov k hodnotám, ktoré umožňujú plný a šťastný život s čo najmenšou mierou utrpenia a bolesti.

Stáhnout Životná múdrosť knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Životná múdrosť je 192 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Životná múdrosť kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Životná múdrosť z Arthur Schopenhauer – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Životná múdrosť z Arthur Schopenhauer.

Populární vyhledávání: Životná múdrosť pdf, stáhnout Životná múdrosť pdf, stáhnout Životná múdrosť knihu pdf, Životná múdrosť kniha ve formátu pdf, zdarma Životná múdrosť kniha ke stažení, zdarma Životná múdrosť ebook ve formátu pdf, Životná múdrosť knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Životná múdrosť pdf? Jak mohu stáhnout Životná múdrosť kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Životná múdrosť zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Životná múdrosť? stáhnout Životná múdrosť epub, stáhnout Životná múdrosť ebook epub, Životná múdrosť e-kniha ve formátu epub, zdarma Životná múdrosť ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Životná múdrosť epub? Jak stáhnout knihu Životná múdrosť ve formátu epub? Životná múdrosť mobi, stáhnout Životná múdrosť mobi, stáhnout Životná múdrosť e-kniha mobi, Životná múdrosť kniha ve formátu mobi, zdarma Životná múdrosť ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Životná múdrosť mobi? Jak mohu stáhnout knihu Životná múdrosť v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Životná múdrosť z Arthur Schopenhauer zdarma? Jak stáhnout Životná múdrosť z Arthur Schopenhauer e-knihu zdarma?

Leave a Reply