Irčan aneb Tak vy malujete kvartýry epub

Irčan aneb Tak vy malujete kvartýry

Irčan aneb Tak vy malujete kvartýry stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Irčan aneb Tak vy malujete kvartýry z Charles Brandt

 • Název knihy: Irčan aneb Tak vy malujete kvartýry
 • Autor knihy: Charles Brandt
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2018
 • Počet stránek: 440
 • Žánrové knihy: Detektivky a napětí
 • ISBN: 978-80-7335-554-8
 • EAN: 9788073355548
 • Dostupné soubory: ircan-aneb-tak-vy-malujete-kvartyry-397834.pdf, ircan-aneb-tak-vy-malujete-kvartyry-397834.epub, ircan-aneb-tak-vy-malujete-kvartyry-397834.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Irčan aneb Tak vy malujete kvartýry v dolní části stránky

Shrnutí knihy Irčan aneb Tak vy malujete kvartýry z Charles Brandt

Frank Sheeran, obr s kouzlem osobnosti a výborný vypravěč se smyslem pro humor, líčí svou životní dráhu chlapce z chudé irské rodiny a posléze chladnokrevného zabijáka ve službách mafie, schopného vejít do baru, zastřelit „terč“ v místnosti plné lidí a bez náznaku emocí se vytratit. Z jeho vyprávění o životě mafiána vyplývají i další pozoruhodné skutečnosti, osvětlující pozadí atentátů na prezidenta Kennedyho i jeho mladšího bratra Roberta. V sedmdesátých letech byl Sheeran alias Irčan neoficiálním bodyguardem odborářského bosse Jimmyho Hoffy. Když Hoffa beze stopy zmizel, soudilo se, že se mu stalo osudným propojení odborů s mafií, proti němuž tak vášnivě vystupovali právě Kennedyovi. Agenti FBI vytipovali několik podezřelých, mezi nimi i Sheerana, ale nenašli dost důkazů. Sheeran mezitím skončil ve vězení za jiný přečin a jeho advokátem se stal autor knihy Charles Brandt. Ten studoval soudní spisy, vedl rozhovory s agenty, podnikl vlastní zkoumání a hlavně – získal důvěru stárnoucího mafiána. Nakonec objasnil, proč, jak a čí rukou Hoffa zemřel. Lahůdka pro všechny milovníky mafiánských příběhů přináší netradiční non-fiction detektivku a současně barvité vylíčení nechvalně proslulé éry amerických odborů, které se v poválečném období staly prodlouženou rukou organizovaného zločinu. Režisér Martin Scorsese s oscarovým scenáristou Stevem Zaillianem připravují podle knihy film (2019), v němž hlavní role ztvárňují Robert De Niro, Al Pacino, Joe Pesci a Harvey Keitel.

Stáhnout Irčan aneb Tak vy malujete kvartýry knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Irčan aneb Tak vy malujete kvartýry je 440 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Irčan aneb Tak vy malujete kvartýry kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Irčan aneb Tak vy malujete kvartýry z Charles Brandt – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Irčan aneb Tak vy malujete kvartýry z Charles Brandt.

Populární vyhledávání: Irčan aneb Tak vy malujete kvartýry pdf, stáhnout Irčan aneb Tak vy malujete kvartýry pdf, stáhnout Irčan aneb Tak vy malujete kvartýry knihu pdf, Irčan aneb Tak vy malujete kvartýry kniha ve formátu pdf, zdarma Irčan aneb Tak vy malujete kvartýry kniha ke stažení, zdarma Irčan aneb Tak vy malujete kvartýry ebook ve formátu pdf, Irčan aneb Tak vy malujete kvartýry knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Irčan aneb Tak vy malujete kvartýry pdf? Jak mohu stáhnout Irčan aneb Tak vy malujete kvartýry kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Irčan aneb Tak vy malujete kvartýry zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Irčan aneb Tak vy malujete kvartýry? stáhnout Irčan aneb Tak vy malujete kvartýry epub, stáhnout Irčan aneb Tak vy malujete kvartýry ebook epub, Irčan aneb Tak vy malujete kvartýry e-kniha ve formátu epub, zdarma Irčan aneb Tak vy malujete kvartýry ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Irčan aneb Tak vy malujete kvartýry epub? Jak stáhnout knihu Irčan aneb Tak vy malujete kvartýry ve formátu epub? Irčan aneb Tak vy malujete kvartýry mobi, stáhnout Irčan aneb Tak vy malujete kvartýry mobi, stáhnout Irčan aneb Tak vy malujete kvartýry e-kniha mobi, Irčan aneb Tak vy malujete kvartýry kniha ve formátu mobi, zdarma Irčan aneb Tak vy malujete kvartýry ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Irčan aneb Tak vy malujete kvartýry mobi? Jak mohu stáhnout knihu Irčan aneb Tak vy malujete kvartýry v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Irčan aneb Tak vy malujete kvartýry z Charles Brandt zdarma? Jak stáhnout Irčan aneb Tak vy malujete kvartýry z Charles Brandt e-knihu zdarma?

Leave a Reply