Inspektor Prevít kniha mobi zdarma

Inspektor Prevít

Inspektor Prevít stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Inspektor Prevít z František Niedl

 • Název knihy: Inspektor Prevít
 • Autor knihy: František Niedl
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2018
 • Počet stránek: 256
 • Žánrové knihy: Detektivky a napětí
 • ISBN: 978-80-243-8240-1
 • EAN: 9788024382401
 • Dostupné soubory: inspektor-previt-380495.pdf, inspektor-previt-380495.epub, inspektor-previt-380495.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Inspektor Prevít v dolní části stránky

Shrnutí knihy Inspektor Prevít z František Niedl

Timothy Prévit není někým, kdo by oslňoval své okolí. Není oblíben doma ani v zaměstnání. Jeho nadřízení ze 17. newyorského policejního okrsku by se ho rádi zbavili, ale to není dost dobře možné, protože má nejvyšší procento objasněných případů. Nemá rád zbraně, ale když je třeba, dokáže svého protivníka zabít tím, co je zrovna po ruce. Svérázným způsobem přispěje k bleskovému dopadení bankovních lůpičů a sebevrahovi nabídne, že s ním vyskočí z okna. Tajemná Elen Summersetová ho přesvědčí, že selhání při sexuálních středách s jeho ženou mají příčinu někde jinde. To však ještě Timothy neví, když se Elen zmocní jeho kormidla, do jakých vod se ho chystá zavést.

Stáhnout Inspektor Prevít knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Inspektor Prevít je 256 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Inspektor Prevít kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Inspektor Prevít z František Niedl – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Inspektor Prevít z František Niedl.

Populární vyhledávání: Inspektor Prevít pdf, stáhnout Inspektor Prevít pdf, stáhnout Inspektor Prevít knihu pdf, Inspektor Prevít kniha ve formátu pdf, zdarma Inspektor Prevít kniha ke stažení, zdarma Inspektor Prevít ebook ve formátu pdf, Inspektor Prevít knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Inspektor Prevít pdf? Jak mohu stáhnout Inspektor Prevít kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Inspektor Prevít zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Inspektor Prevít? stáhnout Inspektor Prevít epub, stáhnout Inspektor Prevít ebook epub, Inspektor Prevít e-kniha ve formátu epub, zdarma Inspektor Prevít ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Inspektor Prevít epub? Jak stáhnout knihu Inspektor Prevít ve formátu epub? Inspektor Prevít mobi, stáhnout Inspektor Prevít mobi, stáhnout Inspektor Prevít e-kniha mobi, Inspektor Prevít kniha ve formátu mobi, zdarma Inspektor Prevít ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Inspektor Prevít mobi? Jak mohu stáhnout knihu Inspektor Prevít v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Inspektor Prevít z František Niedl zdarma? Jak stáhnout Inspektor Prevít z František Niedl e-knihu zdarma?

Leave a Reply