Hotýlek stáhnout e-knihu epub

Hotýlek

Hotýlek stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Hotýlek z Alena Mornštajnová

 • Název knihy: Hotýlek
 • Autor knihy: Alena Mornštajnová
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2019
 • Počet stránek: 320
 • Žánrové knihy: Česká a slovenská próza
 • ISBN: 978-80-7577-794-2
 • EAN: 9788075777942
 • Dostupné soubory: hotylek-401275.pdf, hotylek-401275.epub, hotylek-401275.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Hotýlek v dolní části stránky

Shrnutí knihy Hotýlek z Alena Mornštajnová

Některé věci jakoby existovaly mimo čas. Zůstávají stejné navzdory dějinám, válkám, totalitním režimům i počasí.

Takový je i hotel pana Leopolda, vlastně spíše hodinový hotýlek, založený v dobách první republiky a nabízející potěšení a rozkoš párům za protektorátu, a dokonce i poté, co ho znárodnili komunisté. Oč více přímočaré lásky ale nabízely hotelové pokoje, o to osudovější a dramatičtější vztahy se odehrávaly v rodině majitele a posléze správce.

Po velmi úspěšném románu Slepá mapa popisujícím dramatické životní osudy tří generací žen se v nové knize autorka věnuje především postavě jediné: Leopoldovu vnukovi Václavu Mánesovi, který převzal vedení podniku v šedesátých letech. Václav je muž bez vlastností, jasných názorů i charakteru, což mu umožňuje obratně proplouvat komunistickým režimem a držet rodinný podnik stále pohromadě, má však zničující vliv na vztahy v rodině i životy lidí, kteří se ocitnou v jeho blízkosti. Mornštajnová popisuje a vysvětluje Václavovy skutky tak obratně, že se teprve na konci knihy zděsíme, komu jsme to vlastně po celou dobu drželi palce.

Stáhnout Hotýlek knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Hotýlek je 320 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Hotýlek kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Hotýlek z Alena Mornštajnová – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Hotýlek z Alena Mornštajnová.

Populární vyhledávání: Hotýlek pdf, stáhnout Hotýlek pdf, stáhnout Hotýlek knihu pdf, Hotýlek kniha ve formátu pdf, zdarma Hotýlek kniha ke stažení, zdarma Hotýlek ebook ve formátu pdf, Hotýlek knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Hotýlek pdf? Jak mohu stáhnout Hotýlek kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Hotýlek zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Hotýlek? stáhnout Hotýlek epub, stáhnout Hotýlek ebook epub, Hotýlek e-kniha ve formátu epub, zdarma Hotýlek ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Hotýlek epub? Jak stáhnout knihu Hotýlek ve formátu epub? Hotýlek mobi, stáhnout Hotýlek mobi, stáhnout Hotýlek e-kniha mobi, Hotýlek kniha ve formátu mobi, zdarma Hotýlek ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Hotýlek mobi? Jak mohu stáhnout knihu Hotýlek v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Hotýlek z Alena Mornštajnová zdarma? Jak stáhnout Hotýlek z Alena Mornštajnová e-knihu zdarma?

Leave a Reply