Hodiny z olova e-kniha mobi zdarma

Hodiny z olova

Hodiny z olova stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Hodiny z olova z Radka Denemarková

 • Název knihy: Hodiny z olova
 • Autor knihy: Radka Denemarková
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2019
 • Počet stránek: 752
 • Žánrové knihy: Společenské romány
 • ISBN: 978-80-7577-474-3
 • EAN: 9788075774743
 • Dostupné soubory: hodiny-z-olova-365804.pdf, hodiny-z-olova-365804.epub, hodiny-z-olova-365804.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Hodiny z olova v dolní části stránky

Shrnutí knihy Hodiny z olova z Radka Denemarková

Rozsáhlý román inspirovaný autorčinými pobyty v Číně Do osudu několika rodin odlišných generací z evropských zemí i sociálních vrstev zasáhne tatáž rozhodující věta. Český podnikatel, jeho manželka a dospívající dcera, ruský diplomat, francouzský literát, studentka kaligrafie, kuchař a řada dalších hrdinů. A jejich rodinná traumata, krize středního věku, vyhoření nebo puberta. Poutníci a cestovatelé, kteří odjeli do Číny, aby si uklidili ve svém životě, ale jejich svět se dál rozpadá. Něco nenávratně ztrácejí a sami nejsou s to to pochopit. Hledají pevný bod v minulém životě, ale nevědí, na co si vzpomenout. A tak jako v jejich soukromých příbězích dochází k dramatickému zlomu, něco podstatného se láme a mění v osudech nás všech. Starý svět Evropy končí a nikdo netuší, co začíná. A tak jako každá z postav románu zažije mezní situaci jako existenciální a osobní zkušenost, prožíváme „hodinu z olova“ také všichni společně. Lidé se stahují do sebe a začíná éra rezignované apatie, demoralizace, éra šedivé totalitně konzumní každodennosti. Ale stále ještě existuje čin. Jenom je důležité sledovat znamení.

Stáhnout Hodiny z olova knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Hodiny z olova je 752 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Hodiny z olova kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Hodiny z olova z Radka Denemarková – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Hodiny z olova z Radka Denemarková.

Populární vyhledávání: Hodiny z olova pdf, stáhnout Hodiny z olova pdf, stáhnout Hodiny z olova knihu pdf, Hodiny z olova kniha ve formátu pdf, zdarma Hodiny z olova kniha ke stažení, zdarma Hodiny z olova ebook ve formátu pdf, Hodiny z olova knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Hodiny z olova pdf? Jak mohu stáhnout Hodiny z olova kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Hodiny z olova zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Hodiny z olova? stáhnout Hodiny z olova epub, stáhnout Hodiny z olova ebook epub, Hodiny z olova e-kniha ve formátu epub, zdarma Hodiny z olova ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Hodiny z olova epub? Jak stáhnout knihu Hodiny z olova ve formátu epub? Hodiny z olova mobi, stáhnout Hodiny z olova mobi, stáhnout Hodiny z olova e-kniha mobi, Hodiny z olova kniha ve formátu mobi, zdarma Hodiny z olova ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Hodiny z olova mobi? Jak mohu stáhnout knihu Hodiny z olova v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Hodiny z olova z Radka Denemarková zdarma? Jak stáhnout Hodiny z olova z Radka Denemarková e-knihu zdarma?

Leave a Reply