Hlavní účetní systémy IFRS a US GAAP mobi

Hlavní účetní systémy IFRS a US GAAP

Hlavní účetní systémy IFRS a US GAAP stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Hlavní účetní systémy IFRS a US GAAP z Josef Jílek

 • Název knihy: Hlavní účetní systémy IFRS a US GAAP
 • Autor knihy: Josef Jílek
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2018
 • Počet stránek: 200
 • Žánrové knihy: Účetnictví
 • ISBN: 978-80-247-2774-5
 • EAN: 9788024727745
 • Dostupné soubory: hlavni-ucetni-systemy-ifrs-a-us-gaap-389975.pdf, hlavni-ucetni-systemy-ifrs-a-us-gaap-389975.epub, hlavni-ucetni-systemy-ifrs-a-us-gaap-389975.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Hlavní účetní systémy IFRS a US GAAP v dolní části stránky

Shrnutí knihy Hlavní účetní systémy IFRS a US GAAP z Josef Jílek

Kniha podává přehled o nynějším stavu a budoucím směřování evropských a českých předpisů (zejména IFRS) v oblasti účetnictví a auditu. Je založena na rozsáhlých praktických zkušenostech autora v mezinárodních orgánech působících v oblasti účetnictví, výkaznictví a auditu.

Kniha představuje hlavní účetní systémy ve světě (IFRS a US GAAP). Vysvětlován je boj o podobu účetních systémů, financování jejich tvorby, jejich vynucování, jejich sbližování a rozchod a politický vliv. Části o IFRS a US GAAP se zaměřují na jejich historii, strukturu řízení tvorby standardů a složení. Je patrný globální trend změkčování účetních předpisů.

Následující část o účetnictví v EU se věnuje dvěma paralelním účetním rámcům (směrnice a nařízení) v EU a v České republice včetně evropské varianty IFRS. Část o povinném auditu se zaměřuje na mezinárodní standardy spojené s auditem a na relevantní předpisy v EU a v České republice.

Stáhnout Hlavní účetní systémy IFRS a US GAAP knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Hlavní účetní systémy IFRS a US GAAP je 200 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Hlavní účetní systémy IFRS a US GAAP kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Hlavní účetní systémy IFRS a US GAAP z Josef Jílek – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Hlavní účetní systémy IFRS a US GAAP z Josef Jílek.

Populární vyhledávání: Hlavní účetní systémy IFRS a US GAAP pdf, stáhnout Hlavní účetní systémy IFRS a US GAAP pdf, stáhnout Hlavní účetní systémy IFRS a US GAAP knihu pdf, Hlavní účetní systémy IFRS a US GAAP kniha ve formátu pdf, zdarma Hlavní účetní systémy IFRS a US GAAP kniha ke stažení, zdarma Hlavní účetní systémy IFRS a US GAAP ebook ve formátu pdf, Hlavní účetní systémy IFRS a US GAAP knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Hlavní účetní systémy IFRS a US GAAP pdf? Jak mohu stáhnout Hlavní účetní systémy IFRS a US GAAP kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Hlavní účetní systémy IFRS a US GAAP zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Hlavní účetní systémy IFRS a US GAAP? stáhnout Hlavní účetní systémy IFRS a US GAAP epub, stáhnout Hlavní účetní systémy IFRS a US GAAP ebook epub, Hlavní účetní systémy IFRS a US GAAP e-kniha ve formátu epub, zdarma Hlavní účetní systémy IFRS a US GAAP ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Hlavní účetní systémy IFRS a US GAAP epub? Jak stáhnout knihu Hlavní účetní systémy IFRS a US GAAP ve formátu epub? Hlavní účetní systémy IFRS a US GAAP mobi, stáhnout Hlavní účetní systémy IFRS a US GAAP mobi, stáhnout Hlavní účetní systémy IFRS a US GAAP e-kniha mobi, Hlavní účetní systémy IFRS a US GAAP kniha ve formátu mobi, zdarma Hlavní účetní systémy IFRS a US GAAP ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Hlavní účetní systémy IFRS a US GAAP mobi? Jak mohu stáhnout knihu Hlavní účetní systémy IFRS a US GAAP v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Hlavní účetní systémy IFRS a US GAAP z Josef Jílek zdarma? Jak stáhnout Hlavní účetní systémy IFRS a US GAAP z Josef Jílek e-knihu zdarma?

Leave a Reply