Guláše a jejich příbuzní stáhnout e-knihu mobi zdarma

Guláše a jejich příbuzní

Guláše a jejich příbuzní stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Guláše a jejich příbuzní z Alexandr Žurman

 • Název knihy: Guláše a jejich příbuzní
 • Autor knihy: Alexandr Žurman
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 144
 • Žánrové knihy: Tématické kuchařky
 • ISBN: 978-80-87867-28-0
 • EAN: 9788087867280
 • Dostupné soubory: gulase-a-jejich-pribuzni-359329.pdf, gulase-a-jejich-pribuzni-359329.epub, gulase-a-jejich-pribuzni-359329.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Guláše a jejich příbuzní v dolní části stránky

Shrnutí knihy Guláše a jejich příbuzní z Alexandr Žurman

Jestliže by se kdy konala veřejná anketa o nejpopulárnější pokrm, pak by u nás nepochybně vyhrály tři: mimo klasické knedlovepřozelo a svíčkovou by se do této bezkonkurenční trojice dostal i guláš. Najde se pravidelně na jídelníčku bezmála každé restaurace a nejen té lidové. Je oblíbenou a častou krmí i v domácích kuchyních, ovšem zhusta jen v několika málo variacích. Gulášů přitom existuje mnohem více a to ze všech možných surovin, nejen z klasického hovězího či vepřového. Alexandr Žurman (1947-2010) byl kromě své nakladatelské profese co se týče gulášů odborníkem na slovo vzatým a uznávaným. Do této kuchařské knížky, považované dnes již za klasickou příručku svého druhu, zařadil celkem 182 receptů. Ty uspořádal do dvanácti skupin – jednak podle země původu počínaje populárním gulášem po česku, jednak podle základní suroviny, tj. masa či jiného základu. Převládají guláše z hovězího a vepřového, doplňují je recepty ze skopového, drůbežího a rybího masa, ze zvěřiny, vnitřností, mletého masa a uzeného (včetně oblíbeného bramborového či buřtového guláše), z více druhů mas a nakonec několik tipů na guláše bezmasé. Soubor receptů doprovází kapitola o přílohách, přísadách a koření a řada cenných praktických rad „jak na to“ a „co dělat když“. Protože guláš, to není jen tak, jestliže si chceme opravdu pošmáknout, nicméně s pomocí této knížky je úspěch zaručen. Vychází již ve třetím vydání.

Stáhnout Guláše a jejich příbuzní knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Guláše a jejich příbuzní je 144 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Guláše a jejich příbuzní kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Guláše a jejich příbuzní z Alexandr Žurman – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Guláše a jejich příbuzní z Alexandr Žurman.

Populární vyhledávání: Guláše a jejich příbuzní pdf, stáhnout Guláše a jejich příbuzní pdf, stáhnout Guláše a jejich příbuzní knihu pdf, Guláše a jejich příbuzní kniha ve formátu pdf, zdarma Guláše a jejich příbuzní kniha ke stažení, zdarma Guláše a jejich příbuzní ebook ve formátu pdf, Guláše a jejich příbuzní knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Guláše a jejich příbuzní pdf? Jak mohu stáhnout Guláše a jejich příbuzní kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Guláše a jejich příbuzní zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Guláše a jejich příbuzní? stáhnout Guláše a jejich příbuzní epub, stáhnout Guláše a jejich příbuzní ebook epub, Guláše a jejich příbuzní e-kniha ve formátu epub, zdarma Guláše a jejich příbuzní ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Guláše a jejich příbuzní epub? Jak stáhnout knihu Guláše a jejich příbuzní ve formátu epub? Guláše a jejich příbuzní mobi, stáhnout Guláše a jejich příbuzní mobi, stáhnout Guláše a jejich příbuzní e-kniha mobi, Guláše a jejich příbuzní kniha ve formátu mobi, zdarma Guláše a jejich příbuzní ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Guláše a jejich příbuzní mobi? Jak mohu stáhnout knihu Guláše a jejich příbuzní v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Guláše a jejich příbuzní z Alexandr Žurman zdarma? Jak stáhnout Guláše a jejich příbuzní z Alexandr Žurman e-knihu zdarma?

Leave a Reply