Gottschalk – Hatto stáhnout knihu

Gottschalk - Hatto

Gottschalk – Hatto stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Gottschalk – Hatto z Egon Bondy

 • Název knihy: Gottschalk – Hatto
 • Autor knihy: Egon Bondy
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2018
 • Počet stránek: 184
 • Žánrové knihy: Česká a slovenská próza
 • ISBN: 978-80-7470-171-9
 • EAN: 9788074701719
 • Dostupné soubory: gottschalk-hatto-365882.pdf, gottschalk-hatto-365882.epub, gottschalk-hatto-365882.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Gottschalk – Hatto v dolní části stránky

Shrnutí knihy Gottschalk – Hatto z Egon Bondy

Próza Gottschalk (1988), která tvoří spolu s připojenými prózami Kratés a Jao Li volnou historicko-alegorickou trilogii, byla posledním beletristickým textem, který Bondy vydal samizdatově, zatímco „román v dopisech“ s prvky „road novel“ Hatto byl již napsán a vydán až po roce 1989. Obě titulní prózy jsou situovány do „temného středověku“, do doby beznaděje, nejistoty. Jejich protagonisty jsou duchovní bytosti, které se snaží na vlastní pěst čelit světu, prchají z něj a opět se do něj vracejí. Autor v těchto textech – a rovněž v Kratétovi a Jao Lim, které se odehrávají v antickém Řecku a ve starověké Číně – využívá historických reálií, ale v jádře jsou tyto prózy alegorickými podobami doby, kdy byly napsány, tedy přelomu 80. a 90. let XX. století. Zároveň jsou i kryptickými autoportréty, tak jako většina Bondyho prozaických prací.
Všechny v tomto svazku obsažené prózy vycházejí knižně podruhé, ale poprvé společně a v textově revidované podobě, která je výsledkem editorovy práce s rukopisy a dosavadními, tedy i samizdatovými vydáními.

Stáhnout Gottschalk – Hatto knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Gottschalk – Hatto je 184 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Gottschalk – Hatto kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Gottschalk – Hatto z Egon Bondy – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Gottschalk – Hatto z Egon Bondy.

Populární vyhledávání: Gottschalk – Hatto pdf, stáhnout Gottschalk – Hatto pdf, stáhnout Gottschalk – Hatto knihu pdf, Gottschalk – Hatto kniha ve formátu pdf, zdarma Gottschalk – Hatto kniha ke stažení, zdarma Gottschalk – Hatto ebook ve formátu pdf, Gottschalk – Hatto knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Gottschalk – Hatto pdf? Jak mohu stáhnout Gottschalk – Hatto kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Gottschalk – Hatto zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Gottschalk – Hatto? stáhnout Gottschalk – Hatto epub, stáhnout Gottschalk – Hatto ebook epub, Gottschalk – Hatto e-kniha ve formátu epub, zdarma Gottschalk – Hatto ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Gottschalk – Hatto epub? Jak stáhnout knihu Gottschalk – Hatto ve formátu epub? Gottschalk – Hatto mobi, stáhnout Gottschalk – Hatto mobi, stáhnout Gottschalk – Hatto e-kniha mobi, Gottschalk – Hatto kniha ve formátu mobi, zdarma Gottschalk – Hatto ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Gottschalk – Hatto mobi? Jak mohu stáhnout knihu Gottschalk – Hatto v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Gottschalk – Hatto z Egon Bondy zdarma? Jak stáhnout Gottschalk – Hatto z Egon Bondy e-knihu zdarma?

Leave a Reply