Geologické exkurze po Praze a okolí pdf

Geologické exkurze po Praze a okolí

Geologické exkurze po Praze a okolí stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Geologické exkurze po Praze a okolí z Václav Ziegler

 • Název knihy: Geologické exkurze po Praze a okolí
 • Autor knihy: Václav Ziegler
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 1998
 • Počet stránek: 204
 • Žánrové knihy: Odborná technická literatura
 • ISBN: 80-7184-591-4
 • EAN: 9788071845911
 • Dostupné soubory: geologicke-exkurze-po-praze-a-okoli-382761.pdf, geologicke-exkurze-po-praze-a-okoli-382761.epub, geologicke-exkurze-po-praze-a-okoli-382761.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Geologické exkurze po Praze a okolí v dolní části stránky

Shrnutí knihy Geologické exkurze po Praze a okolí z Václav Ziegler

Kniha pojednává o sběru zkamenělin a nerostů. V první a druhé části knihy autor pojednává o fosiliích a nerostech. U fosilií se kapitoly týkají vysvětlení pojmu fosílie, vzniku, zachování, sběru, preparace, konzervace, uchování a evidence zkamenělin ve sbírce. U nerostů autor hovoří o sběru, úpravě vzorků pro začlenění do sbírky a o sbírkách nerostů. V druhé části knihy jsou popsány jednotlivé lokality. Ve třetí části se autor věnuje exkurzím po lokalitách, kterými navazuje na I. Chlupáče 1988 a na řadu dalších autorů z padesátých a šedesátých let. U každé popsané exkurze je mapka (její kvalita mohla být lepší) s vyznačením popisovaných lokalit. Autor v textu upozorňuje kromě geologických jevů a lokalit také na různé zajímavosti týkající se současné přírody či historie atd. Exkurze jsou vedeny po lokalitách různého stáří (kniha tedy není omezena např jen na lokality prvohor). Na konci knihy jsou připojeny stratigrafické tabulky a tabulky určující podle složení jednotlivé názvy hornin atd. V publikaci je popsáno 41 exkurzí.

Stáhnout Geologické exkurze po Praze a okolí knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Geologické exkurze po Praze a okolí je 204 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Geologické exkurze po Praze a okolí kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Geologické exkurze po Praze a okolí z Václav Ziegler – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Geologické exkurze po Praze a okolí z Václav Ziegler.

Populární vyhledávání: Geologické exkurze po Praze a okolí pdf, stáhnout Geologické exkurze po Praze a okolí pdf, stáhnout Geologické exkurze po Praze a okolí knihu pdf, Geologické exkurze po Praze a okolí kniha ve formátu pdf, zdarma Geologické exkurze po Praze a okolí kniha ke stažení, zdarma Geologické exkurze po Praze a okolí ebook ve formátu pdf, Geologické exkurze po Praze a okolí knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Geologické exkurze po Praze a okolí pdf? Jak mohu stáhnout Geologické exkurze po Praze a okolí kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Geologické exkurze po Praze a okolí zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Geologické exkurze po Praze a okolí? stáhnout Geologické exkurze po Praze a okolí epub, stáhnout Geologické exkurze po Praze a okolí ebook epub, Geologické exkurze po Praze a okolí e-kniha ve formátu epub, zdarma Geologické exkurze po Praze a okolí ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Geologické exkurze po Praze a okolí epub? Jak stáhnout knihu Geologické exkurze po Praze a okolí ve formátu epub? Geologické exkurze po Praze a okolí mobi, stáhnout Geologické exkurze po Praze a okolí mobi, stáhnout Geologické exkurze po Praze a okolí e-kniha mobi, Geologické exkurze po Praze a okolí kniha ve formátu mobi, zdarma Geologické exkurze po Praze a okolí ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Geologické exkurze po Praze a okolí mobi? Jak mohu stáhnout knihu Geologické exkurze po Praze a okolí v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Geologické exkurze po Praze a okolí z Václav Ziegler zdarma? Jak stáhnout Geologické exkurze po Praze a okolí z Václav Ziegler e-knihu zdarma?

Leave a Reply