Fína

Fína

Fína stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Fína z Daniela Šafránková

 • Název knihy: Fína
 • Autor knihy: Daniela Šafránková
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 300
 • Žánrové knihy: Romantika
 • ISBN: 978-80-257-2548-1
 • EAN: 9788025725481
 • Dostupné soubory: fina-391610.pdf, fina-391610.epub, fina-391610.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Fína v dolní části stránky

Shrnutí knihy Fína z Daniela Šafránková

Třetí román výtvarnice Daniely Šafránkové ukazuje, jak zábavné, ale i frustrující můžou být kulturní rozdíly mezi Američany a Čechy, mezi světem Západu a Východu raných 90. let. A zároveň je napínavým detektivním pátráním po osudech ženy z deníkových záznamů popisujících život obyčejných lidí za dob protektorátu.
Američanka Lisa najde v pozůstalosti po svém otci několik dopisů psaných pro ni podivným jazykem, češtinou, fotku a parte neznámé ženy. A protože právě prochází rodinnou krizí, rozhodne se ji vyřešit tím, že odcestuje do Evropy a začne pátrat po svých kořenech. Cesta ji zavede až do Prahy, která je těsně po rozdělení Československa místem pořád ještě spjatým se socialistickou minulostí, pro Lisu nepochopitelným, skoro nepřátelským a plným podivných zvyklostí. Ale zároveň má neopakovatelnou atmosféru, která Lisinu nedůvěru postupně naleptává. Zjistí Lisa, jakým osudovým způsobem byla Fína, dívka z fotografie, spojena s jejím otcem? Proč o ní nikdy nemluvil? Nalezne v tomto mrazivém a podivném městě smysl života, který se jí na slunných plážích Kalifornie začíná vytrácet?

Američané v porevoluční Praze
Kdo je dávno mrtvá dívka z fotografie?
Temné tajemství z protektorátní Prahy

Stáhnout Fína knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Fína je 300 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Fína kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Fína z Daniela Šafránková – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Fína z Daniela Šafránková.

Populární vyhledávání: Fína pdf, stáhnout Fína pdf, stáhnout Fína knihu pdf, Fína kniha ve formátu pdf, zdarma Fína kniha ke stažení, zdarma Fína ebook ve formátu pdf, Fína knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Fína pdf? Jak mohu stáhnout Fína kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Fína zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Fína? stáhnout Fína epub, stáhnout Fína ebook epub, Fína e-kniha ve formátu epub, zdarma Fína ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Fína epub? Jak stáhnout knihu Fína ve formátu epub? Fína mobi, stáhnout Fína mobi, stáhnout Fína e-kniha mobi, Fína kniha ve formátu mobi, zdarma Fína ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Fína mobi? Jak mohu stáhnout knihu Fína v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Fína z Daniela Šafránková zdarma? Jak stáhnout Fína z Daniela Šafránková e-knihu zdarma?

Leave a Reply