Fi a Flo – Vědecký i fantastický příběh o skloňování podstatných jmen mobi zdarma

Fi a Flo - Vědecký i fantastický příběh o skloňování podstatných jmen

Fi a Flo – Vědecký i fantastický příběh o skloňování podstatných jmen stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Fi a Flo – Vědecký i fantastický příběh o skloňování podstatných jmen z Michaela Bergmannová

 • Název knihy: Fi a Flo – Vědecký i fantastický příběh o skloňování podstatných jmen
 • Autor knihy: Michaela Bergmannová
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2018
 • Počet stránek: 144
 • Žánrové knihy: Opakování, souhrny
 • ISBN: 978-80-262-1402-1
 • EAN: 9788026214021
 • Dostupné soubory: fi-a-flo-391330.pdf, fi-a-flo-391330.epub, fi-a-flo-391330.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Fi a Flo – Vědecký i fantastický příběh o skloňování podstatných jmen v dolní části stránky

Shrnutí knihy Fi a Flo – Vědecký i fantastický příběh o skloňování podstatných jmen z Michaela Bergmannová

Kniha zkušené autorské dvojice doplňuje jejich dvě velmi úspěšné předchozí knihy, Výři nesýčkují a Strasti zkoušeného Standy, a zaměřuje se tentokrát na obtížnou a cvičebními materiály opomíjenou oblast, jíž je skloňování podstatných jmen, které se probírá ve 4. třídě. Knihu tvoří napínavý příběh s prvky sci-fi, v němž vedle dětí vystupují mimozemšťanky Fi a Flo. V jednotlivých příbězích je zvýrazněno vždy jedno vzorové slovo, které se v kapitole objeví ve všech pádech. Děti se tak učí ztotožnit slovo se vzorem a upevnit jeho skloňování nebo chápat rozdíly mezi stejně znějícími tvary (pávi / pávy). Po každé kapitole následuje tabulka daného vzoru s komentářem, zákeřné dvojice a upozornění na problémy, které ze systému skloňování vycházející. Součástí knihy je i přehledný „vzorový mlýn“ na určení vzorů jednotlivých slov.

Lenka Zemanová je učitelka a autorka knih Madlenka a brejličky, Výři nesýčkují a Strasti zkoušeného Standy.
Michaela Bergmannová ilustrovala řadu knih Portálu, například Logopedické pohádky, V zoo není žádná nuda, Po stopách Karla IV. nebo Po stopách baroka v Čechách.

Stáhnout Fi a Flo – Vědecký i fantastický příběh o skloňování podstatných jmen knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Fi a Flo – Vědecký i fantastický příběh o skloňování podstatných jmen je 144 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Fi a Flo – Vědecký i fantastický příběh o skloňování podstatných jmen kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Fi a Flo – Vědecký i fantastický příběh o skloňování podstatných jmen z Michaela Bergmannová – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Fi a Flo – Vědecký i fantastický příběh o skloňování podstatných jmen z Michaela Bergmannová.

Populární vyhledávání: Fi a Flo – Vědecký i fantastický příběh o skloňování podstatných jmen pdf, stáhnout Fi a Flo – Vědecký i fantastický příběh o skloňování podstatných jmen pdf, stáhnout Fi a Flo – Vědecký i fantastický příběh o skloňování podstatných jmen knihu pdf, Fi a Flo – Vědecký i fantastický příběh o skloňování podstatných jmen kniha ve formátu pdf, zdarma Fi a Flo – Vědecký i fantastický příběh o skloňování podstatných jmen kniha ke stažení, zdarma Fi a Flo – Vědecký i fantastický příběh o skloňování podstatných jmen ebook ve formátu pdf, Fi a Flo – Vědecký i fantastický příběh o skloňování podstatných jmen knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Fi a Flo – Vědecký i fantastický příběh o skloňování podstatných jmen pdf? Jak mohu stáhnout Fi a Flo – Vědecký i fantastický příběh o skloňování podstatných jmen kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Fi a Flo – Vědecký i fantastický příběh o skloňování podstatných jmen zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Fi a Flo – Vědecký i fantastický příběh o skloňování podstatných jmen? stáhnout Fi a Flo – Vědecký i fantastický příběh o skloňování podstatných jmen epub, stáhnout Fi a Flo – Vědecký i fantastický příběh o skloňování podstatných jmen ebook epub, Fi a Flo – Vědecký i fantastický příběh o skloňování podstatných jmen e-kniha ve formátu epub, zdarma Fi a Flo – Vědecký i fantastický příběh o skloňování podstatných jmen ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Fi a Flo – Vědecký i fantastický příběh o skloňování podstatných jmen epub? Jak stáhnout knihu Fi a Flo – Vědecký i fantastický příběh o skloňování podstatných jmen ve formátu epub? Fi a Flo – Vědecký i fantastický příběh o skloňování podstatných jmen mobi, stáhnout Fi a Flo – Vědecký i fantastický příběh o skloňování podstatných jmen mobi, stáhnout Fi a Flo – Vědecký i fantastický příběh o skloňování podstatných jmen e-kniha mobi, Fi a Flo – Vědecký i fantastický příběh o skloňování podstatných jmen kniha ve formátu mobi, zdarma Fi a Flo – Vědecký i fantastický příběh o skloňování podstatných jmen ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Fi a Flo – Vědecký i fantastický příběh o skloňování podstatných jmen mobi? Jak mohu stáhnout knihu Fi a Flo – Vědecký i fantastický příběh o skloňování podstatných jmen v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Fi a Flo – Vědecký i fantastický příběh o skloňování podstatných jmen z Michaela Bergmannová zdarma? Jak stáhnout Fi a Flo – Vědecký i fantastický příběh o skloňování podstatných jmen z Michaela Bergmannová e-knihu zdarma?

Leave a Reply