Farmářova žena .pdf.epub.mobi

Farmářova žena

Farmářova žena stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Farmářova žena z Barbara Hannay

 • Název knihy: Farmářova žena
 • Autor knihy: Barbara Hannay
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2018
 • Počet stránek: 424
 • Žánrové knihy: Romantika
 • ISBN: 978-80-269-0899-9
 • EAN: 9788026908999
 • Dostupné soubory: farmarova-zena-384316.pdf, farmarova-zena-384316.epub, farmarova-zena-384316.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Farmářova žena v dolní části stránky

Shrnutí knihy Farmářova žena z Barbara Hannay

Tři generace Australanek žijících ve vnitrozemí, tři různé příběhy, tři různé životy.

Pro Stellu byl život ve vnitrozemí v roce 1946 smířením a kompromisem po hrůzách skončené války.

Pro Jackii znamenala farma v sedmdesátých letech pohádkový život, neboť si připadala jako Popelka, která tu našla svého prince.

A pro Alici, která se do vnitrozemí dostane až v roce 2015, je to příslib nové zářivější budoucnosti.

Stelle se od konce druhé světové války dařilo skrývat tajemství, které nikdy nemělo vyjít najevo. Jenže teď po letech hrozí, že pravda vyjde najevo a rozdělí celou Drummondovu rodinu žijící na farmě Ruthven Downs. V předvečer narozeninového večírku, na němž se sejde nejen rodina, ale i všichni blízcí přátelé, se střetává minulost se současností a odhalení šokující pravdy rozpoutá netušené vášně.

Tato rozsáhlá sága je plná emocí, víry a naděje tří silných žen žijících na odlehlé dobytkářské farmě daleko na severu Queenslandu… žen, které prožívají všechny slasti a strasti lásky a učí se, kdy své milované podpořit a kdy je raději nechat jít…

Stáhnout Farmářova žena knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Farmářova žena je 424 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Farmářova žena kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Farmářova žena z Barbara Hannay – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Farmářova žena z Barbara Hannay.

Populární vyhledávání: Farmářova žena pdf, stáhnout Farmářova žena pdf, stáhnout Farmářova žena knihu pdf, Farmářova žena kniha ve formátu pdf, zdarma Farmářova žena kniha ke stažení, zdarma Farmářova žena ebook ve formátu pdf, Farmářova žena knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Farmářova žena pdf? Jak mohu stáhnout Farmářova žena kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Farmářova žena zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Farmářova žena? stáhnout Farmářova žena epub, stáhnout Farmářova žena ebook epub, Farmářova žena e-kniha ve formátu epub, zdarma Farmářova žena ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Farmářova žena epub? Jak stáhnout knihu Farmářova žena ve formátu epub? Farmářova žena mobi, stáhnout Farmářova žena mobi, stáhnout Farmářova žena e-kniha mobi, Farmářova žena kniha ve formátu mobi, zdarma Farmářova žena ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Farmářova žena mobi? Jak mohu stáhnout knihu Farmářova žena v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Farmářova žena z Barbara Hannay zdarma? Jak stáhnout Farmářova žena z Barbara Hannay e-knihu zdarma?

Leave a Reply