Česká humanistická tradice v moderním managementu mobi zdarma

Česká humanistická tradice v moderním managementu

Česká humanistická tradice v moderním managementu stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Česká humanistická tradice v moderním managementu z Vladimír Dvořák

 • Název knihy: Česká humanistická tradice v moderním managementu
 • Autor knihy: Vladimír Dvořák
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 96
 • Žánrové knihy: Ekonomie, ekonomika
 • ISBN: 978-80-87296-14-1
 • EAN: 9788087296141
 • Dostupné soubory: ceska-humanisticka-tradice-v-modernim-managementu-377098.pdf, ceska-humanisticka-tradice-v-modernim-managementu-377098.epub, ceska-humanisticka-tradice-v-modernim-managementu-377098.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Česká humanistická tradice v moderním managementu v dolní části stránky

Shrnutí knihy Česká humanistická tradice v moderním managementu z Vladimír Dvořák

Autoři knihy objevují principy humanistického myšlení a na něm založeného vůdcovství a předkládají je jako inspirativní vzory pro náš současný život a řízení moderních organizací. Kniha sleduje myšlenkový proud od Husa přes Němcovou, Masaryka, Baťu až k našim současníkům. Hledá v jejich způsobu myšlení to, co je i pro dnešní vedení lidí aktuální a využitelné.

Pomáhá učit se vyzařovat moudrost a zkušenost, která je pro ostatní následováníhodná.
„Celé uplynulé čtvrtstoletí jsme v našich luzích a hájích fascinovaně hltali hlavně anglosaskou manažerskou literaturu a nacházeli v ní vzory pro řízení firem, teď to zkoušíme jinak a obracíme se ke zdrojům vlastním, česko-moravským.
Skrze příběhy skutečných osobností, příklady odvahy či schopnosti čelit nezdarům ukazujeme osudy vedené jasnými životními postoji.
Věříme, že humanistické principy jsou inspirativní a aktuální i pro 21. století“, vysvětluje trojice autorů, renomovaných profesionálních koučů a lektorů, členů Stavovské rady a Prezidia České asociace koučů.
Kniha je určena manažerům, kteří vedou lidi ve firmách. Lékařům, učitelům, sociálním pracovníkům, kteří vedou či ovlivňují lidi v rámci své profese. Obecně lidem se zájmem o svůj růst.

Stáhnout Česká humanistická tradice v moderním managementu knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Česká humanistická tradice v moderním managementu je 96 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Česká humanistická tradice v moderním managementu kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Česká humanistická tradice v moderním managementu z Vladimír Dvořák – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Česká humanistická tradice v moderním managementu z Vladimír Dvořák.

Populární vyhledávání: Česká humanistická tradice v moderním managementu pdf, stáhnout Česká humanistická tradice v moderním managementu pdf, stáhnout Česká humanistická tradice v moderním managementu knihu pdf, Česká humanistická tradice v moderním managementu kniha ve formátu pdf, zdarma Česká humanistická tradice v moderním managementu kniha ke stažení, zdarma Česká humanistická tradice v moderním managementu ebook ve formátu pdf, Česká humanistická tradice v moderním managementu knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Česká humanistická tradice v moderním managementu pdf? Jak mohu stáhnout Česká humanistická tradice v moderním managementu kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Česká humanistická tradice v moderním managementu zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Česká humanistická tradice v moderním managementu? stáhnout Česká humanistická tradice v moderním managementu epub, stáhnout Česká humanistická tradice v moderním managementu ebook epub, Česká humanistická tradice v moderním managementu e-kniha ve formátu epub, zdarma Česká humanistická tradice v moderním managementu ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Česká humanistická tradice v moderním managementu epub? Jak stáhnout knihu Česká humanistická tradice v moderním managementu ve formátu epub? Česká humanistická tradice v moderním managementu mobi, stáhnout Česká humanistická tradice v moderním managementu mobi, stáhnout Česká humanistická tradice v moderním managementu e-kniha mobi, Česká humanistická tradice v moderním managementu kniha ve formátu mobi, zdarma Česká humanistická tradice v moderním managementu ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Česká humanistická tradice v moderním managementu mobi? Jak mohu stáhnout knihu Česká humanistická tradice v moderním managementu v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Česká humanistická tradice v moderním managementu z Vladimír Dvořák zdarma? Jak stáhnout Česká humanistická tradice v moderním managementu z Vladimír Dvořák e-knihu zdarma?

Leave a Reply