Češi ve wehrmachtu e-kniha

Češi ve wehrmachtu

Češi ve wehrmachtu stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Češi ve wehrmachtu z František Emmert

 • Název knihy: Češi ve wehrmachtu
 • Autor knihy: František Emmert
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2018
 • Počet stránek: 220
 • Žánrové knihy: Military a válečná fakta
 • ISBN: 978-80-204-5044-9
 • EAN: 9788020450449
 • Dostupné soubory: cesi-ve-wehrmachtu-395553.pdf, cesi-ve-wehrmachtu-395553.epub, cesi-ve-wehrmachtu-395553.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Češi ve wehrmachtu v dolní části stránky

Shrnutí knihy Češi ve wehrmachtu z František Emmert

Česká historiografie dlouho zcela opomíjela či dokonce zamlčovala fakt, že tisíce českých mužů musely za 2. světové války proti své vůli nedobrovolně sloužit v německé armádě. Přelomovou prací na tomto poli se stala kniha známého autora literatury faktu Františka Emmerta Češi ve wehrmachtu, která poprvé vyšla v roce 2005 a okamžitě se stala bestsellerem. Mladá fronta nyní přináší již třetí, revidované a rozšířené vydání.
Další generace čtenářů se tak může seznámit se strhujícími příběhy Čechů, kteří svoji národnost nikdy nezapřeli a nesympatizovali s nacismem – a přesto museli za 2. světové války nastoupit službu v německé branné moci. Měli totiž tu smůlu, že se narodili na Hlučínsku nebo na Těšínsku, tedy ve dvou specifických regionech ve Slezsku, a okupační úřady je v duchu nacistické ideologie považovaly „papírově“ za Němce.
Tito muži prožívali osudy běžných německých vojáků v letech 1939–1945: tvrdý výcvik, účast v boji, válečné útrapy, strach z protivníka, zajetí. Jen některým z nich se později podařilo dezertovat k československé zahraniční armádě. Tisíce Čechů v uniformách wehrmachtu padly nebo se nevrátily ze zajetí, zejména sovětského. Většinu z přeživších po válce čekal dlouhý, strastiplný a zpočátku i značně nejistý návrat do vlasti. A nakonec oficiální zapomnění, trvající 60 let…

Stáhnout Češi ve wehrmachtu knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Češi ve wehrmachtu je 220 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Češi ve wehrmachtu kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Češi ve wehrmachtu z František Emmert – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Češi ve wehrmachtu z František Emmert.

Populární vyhledávání: Češi ve wehrmachtu pdf, stáhnout Češi ve wehrmachtu pdf, stáhnout Češi ve wehrmachtu knihu pdf, Češi ve wehrmachtu kniha ve formátu pdf, zdarma Češi ve wehrmachtu kniha ke stažení, zdarma Češi ve wehrmachtu ebook ve formátu pdf, Češi ve wehrmachtu knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Češi ve wehrmachtu pdf? Jak mohu stáhnout Češi ve wehrmachtu kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Češi ve wehrmachtu zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Češi ve wehrmachtu? stáhnout Češi ve wehrmachtu epub, stáhnout Češi ve wehrmachtu ebook epub, Češi ve wehrmachtu e-kniha ve formátu epub, zdarma Češi ve wehrmachtu ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Češi ve wehrmachtu epub? Jak stáhnout knihu Češi ve wehrmachtu ve formátu epub? Češi ve wehrmachtu mobi, stáhnout Češi ve wehrmachtu mobi, stáhnout Češi ve wehrmachtu e-kniha mobi, Češi ve wehrmachtu kniha ve formátu mobi, zdarma Češi ve wehrmachtu ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Češi ve wehrmachtu mobi? Jak mohu stáhnout knihu Češi ve wehrmachtu v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Češi ve wehrmachtu z František Emmert zdarma? Jak stáhnout Češi ve wehrmachtu z František Emmert e-knihu zdarma?

Leave a Reply