Ředitel a hydra e-kniha online zdarma

Ředitel a hydra

Ředitel a hydra stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Ředitel a hydra z Jan Jícha

 • Název knihy: Ředitel a hydra
 • Autor knihy: Jan Jícha
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2018
 • Počet stránek: 423
 • Žánrové knihy: Česká a slovenská próza
 • ISBN: 978-80-7577-606-8
 • EAN: 9788075776068
 • Dostupné soubory: reditel-a-hydra-381035.pdf, reditel-a-hydra-381035.epub, reditel-a-hydra-381035.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Ředitel a hydra v dolní části stránky

Shrnutí knihy Ředitel a hydra z Jan Jícha

Kouzla zmůžou všechno — kromě papírování.

Člověk by si řekl, že šéfovat kouzelnické škole může být docela legrace. Ovšem nic není vzdálenější pravdě. Je to stejné administrativní peklo jako na kterékoli základní škole v dnešním Česku. To však ještě ani zdaleka netuší kouzelník Alfréd, hlavní hrdina románu Jana Jíchy.

Alfréd nemá rád děti. Má rád cigarety. Alfréd umí kouzlit, a tak kouzlí dětem — aby si mohl kupovat cigarety, dát si horkou vanu a další den se posunout o štaci dál. Jeho mrtvolnou životní pohodu po jednom ze zaměnitelných představení naruší neznámý muž a předloží mu podivnou nabídku. Alfréd se má stát ředitelem kouzelnické školy v Beďarech. Nikoli však kvůli svému magickému nadání, nýbrž kvůli titulu z pedagogické fakulty. Školní inspekce se totiž blíží. A proti ní žádná magie nic nezmůže: je totiž třeba zdolat nekonečnou hromadu papírů.

Román Ředitel a hydra s nadhledem a humorem pohlíží na podobu dnešního školství, jeho problémy a výzvy. Přestože se v něm kouzlí, je především o dětech, lásce k poznání a věčné zvědavosti. A taky o pečených vrabcích.

 

Stáhnout Ředitel a hydra knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Ředitel a hydra je 423 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Ředitel a hydra kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Ředitel a hydra z Jan Jícha – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Ředitel a hydra z Jan Jícha.

Populární vyhledávání: Ředitel a hydra pdf, stáhnout Ředitel a hydra pdf, stáhnout Ředitel a hydra knihu pdf, Ředitel a hydra kniha ve formátu pdf, zdarma Ředitel a hydra kniha ke stažení, zdarma Ředitel a hydra ebook ve formátu pdf, Ředitel a hydra knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Ředitel a hydra pdf? Jak mohu stáhnout Ředitel a hydra kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Ředitel a hydra zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Ředitel a hydra? stáhnout Ředitel a hydra epub, stáhnout Ředitel a hydra ebook epub, Ředitel a hydra e-kniha ve formátu epub, zdarma Ředitel a hydra ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Ředitel a hydra epub? Jak stáhnout knihu Ředitel a hydra ve formátu epub? Ředitel a hydra mobi, stáhnout Ředitel a hydra mobi, stáhnout Ředitel a hydra e-kniha mobi, Ředitel a hydra kniha ve formátu mobi, zdarma Ředitel a hydra ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Ředitel a hydra mobi? Jak mohu stáhnout knihu Ředitel a hydra v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Ředitel a hydra z Jan Jícha zdarma? Jak stáhnout Ředitel a hydra z Jan Jícha e-knihu zdarma?

Leave a Reply