Duší jsem se dotkla nebe epub zdarma

Duší jsem se dotkla nebe

Duší jsem se dotkla nebe stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Duší jsem se dotkla nebe z Monika Vítová

 • Název knihy: Duší jsem se dotkla nebe
 • Autor knihy: Monika Vítová
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 180
 • Žánrové knihy: Záhady a tajemno
 • ISBN: 978-80-7336-881-4
 • EAN: 9788073368814
 • Dostupné soubory: dusi-jsem-se-dotkla-nebe-365011.pdf, dusi-jsem-se-dotkla-nebe-365011.epub, dusi-jsem-se-dotkla-nebe-365011.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Duší jsem se dotkla nebe v dolní části stránky

Shrnutí knihy Duší jsem se dotkla nebe z Monika Vítová

Nebe a peklo?

V dnešní době se stále častěji zabývíme otázkami týkajícími se posmrtného života. Je či není nebe? Kam po smrti putuje naše duše? Někteří lidé mělimožnost setkat se tváří v tvář se smrtí. Monika Vítová klinickou smrt zažila hned třikrát po sobě. V knize detailně popisuje své zážitky z nebe, a to hned dvakrát. Potřetí jsou to děsivé prožitky, z nichž jde mráz po zádech, které naprosto kontrastují s předchozími dvěma případy. Jsou z místa, které lze nazvat peklem.

S autorkou se však také podíváme do nemocnic a zdravotnických zařízení i do světa lidí, které zná, z nichž někteří se k ní obrátili zády ve chvílích, kdy to nejméně čekala. Naopak jiní, především ti nejbližší, jí stáli v těžkých chvílích po boku.

"Viděla jsem překrásné světlo, které bys na zemi těžko kdy pohledal. Moje vlastní tělo, které bych měla vidět a cítit, jsem neviděla a ani necítila. Já se pouze vnímala. Vnímala jsem svoji přítomnost, přítomnost své duše. Byl to jedinečný zážitek. Tak silný a zvláštní, těžko uvěřitelný. A mě bylo dopřáno zažít ho dvakrát. Jsem šťastná, že mám rodinu, která mě miluje, která na mě v tu chvíli tolik myslela. Věřili, že to dopadne dobře. Tím mi posílali spoustu energie, až si mě přivolali zpět. Ještě nenastal můj čas odejít z tohoto světa."

Stáhnout Duší jsem se dotkla nebe knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Duší jsem se dotkla nebe je 180 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Duší jsem se dotkla nebe kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Duší jsem se dotkla nebe z Monika Vítová – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Duší jsem se dotkla nebe z Monika Vítová.

Populární vyhledávání: Duší jsem se dotkla nebe pdf, stáhnout Duší jsem se dotkla nebe pdf, stáhnout Duší jsem se dotkla nebe knihu pdf, Duší jsem se dotkla nebe kniha ve formátu pdf, zdarma Duší jsem se dotkla nebe kniha ke stažení, zdarma Duší jsem se dotkla nebe ebook ve formátu pdf, Duší jsem se dotkla nebe knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Duší jsem se dotkla nebe pdf? Jak mohu stáhnout Duší jsem se dotkla nebe kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Duší jsem se dotkla nebe zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Duší jsem se dotkla nebe? stáhnout Duší jsem se dotkla nebe epub, stáhnout Duší jsem se dotkla nebe ebook epub, Duší jsem se dotkla nebe e-kniha ve formátu epub, zdarma Duší jsem se dotkla nebe ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Duší jsem se dotkla nebe epub? Jak stáhnout knihu Duší jsem se dotkla nebe ve formátu epub? Duší jsem se dotkla nebe mobi, stáhnout Duší jsem se dotkla nebe mobi, stáhnout Duší jsem se dotkla nebe e-kniha mobi, Duší jsem se dotkla nebe kniha ve formátu mobi, zdarma Duší jsem se dotkla nebe ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Duší jsem se dotkla nebe mobi? Jak mohu stáhnout knihu Duší jsem se dotkla nebe v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Duší jsem se dotkla nebe z Monika Vítová zdarma? Jak stáhnout Duší jsem se dotkla nebe z Monika Vítová e-knihu zdarma?

Leave a Reply