Děti moudrých draků e-kniha pdf, epub, mobi

Děti moudrých draků

Děti moudrých draků stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Děti moudrých draků z Ivo Wiesner

 • Název knihy: Děti moudrých draků
 • Autor knihy: Ivo Wiesner
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2018
 • Počet stránek: 245
 • Žánrové knihy: Literatura faktu
 • ISBN: 978-80-86063-77-5
 • EAN: 9788086063775
 • Dostupné soubory: deti-moudrych-draku-391746.pdf, deti-moudrych-draku-391746.epub, deti-moudrych-draku-391746.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Děti moudrých draků v dolní části stránky

Shrnutí knihy Děti moudrých draků z Ivo Wiesner

Jsme obklopeni složitým světem záhadných jevů, podivných událostí a tajemných příhod. K jejich pochopení a objasnění naše školské vědomosti většinou nepostačují a příliš úspěšná není ani věda se svými složitými moderními přístroji. Situace se někdy jeví spíše jako obraz malíře stiženého akutní schizofrenií. Odborná veřejnost považuje existenci jevů UFO a samotných mimozemšťanů za téměř vyloučenou. Oproti tomu zprávy pocházející z tajných sejfů amerických a ruských vládních struktur dosvědčují nejen realitu mnoha typů mimozemských letounů, ale i drsnou a nepříliš povzbudivou skutečnost trvalého usídlení mimozemšťanů v pouštních oblastech několika amerických států. Velmi důkladně utajovaná činnost těchto mimozemských entit, směřující k neznámému cíli, stěží sleduje blaho lidstva. Byli jsme vychováni v přesvědčení, že běh času je neměnný, ale projekty Montauk a Phoenix prokázaly, že vhodnými technickými prostředky lze vytvořit situace, v nichž se tok času chová jako plastelína a lze s ním manipulovat dle libosti.Ukazuje se, že Darwinova teorie o původu druhů pravděpodobně neplatí přinejmenším pro druh Homo sapiens sapiens. Jak zjistil Nikola Tesla, každý člověk má svůj specifický nultý čas-bod zrodu, který sahá u mnoha lidí daleko před historii Země. Z toho vyplývá, že stáří lidské rasy je pravděpodobně mnohem větší, než se dosud soudilo. Je tedy na místě ptát se: Kdo jsme? Proč jsme? Odkud pocházíme? Kam směřujeme? Tak se svého času ptal i Gautama Buddha a odpověď našel v prastarých moudrých knihách. Leč ony nejsou knihami ve smyslu dnešního pojetí, jak to ukazuje fenomén grálu pojímaný v tolika variantách, že dnes je jeho podstata nesrozumitelná.S překvapením zjišťujeme, jak přesně zapadá starobylá alchymie do mezery oddělující vědění starých civilizací a pokročilou technologii mimozemských entit usídlených na Zemi. Mnoho záhad nesporně souvisí s existencí lidstva, a nastal čas se jimi zcela vážně zaobírat.

Stáhnout Děti moudrých draků knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Děti moudrých draků je 245 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Děti moudrých draků kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Děti moudrých draků z Ivo Wiesner – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Děti moudrých draků z Ivo Wiesner.

Populární vyhledávání: Děti moudrých draků pdf, stáhnout Děti moudrých draků pdf, stáhnout Děti moudrých draků knihu pdf, Děti moudrých draků kniha ve formátu pdf, zdarma Děti moudrých draků kniha ke stažení, zdarma Děti moudrých draků ebook ve formátu pdf, Děti moudrých draků knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Děti moudrých draků pdf? Jak mohu stáhnout Děti moudrých draků kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Děti moudrých draků zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Děti moudrých draků? stáhnout Děti moudrých draků epub, stáhnout Děti moudrých draků ebook epub, Děti moudrých draků e-kniha ve formátu epub, zdarma Děti moudrých draků ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Děti moudrých draků epub? Jak stáhnout knihu Děti moudrých draků ve formátu epub? Děti moudrých draků mobi, stáhnout Děti moudrých draků mobi, stáhnout Děti moudrých draků e-kniha mobi, Děti moudrých draků kniha ve formátu mobi, zdarma Děti moudrých draků ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Děti moudrých draků mobi? Jak mohu stáhnout knihu Děti moudrých draků v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Děti moudrých draků z Ivo Wiesner zdarma? Jak stáhnout Děti moudrých draků z Ivo Wiesner e-knihu zdarma?

Leave a Reply