DNA e-kniha pdf zdarma

DNA

DNA stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy DNA z Yrsa Sigurdardóttir

 • Název knihy: DNA
 • Autor knihy: Yrsa Sigurdardóttir
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 408
 • Žánrové knihy: Detektivky a napětí
 • ISBN: 978-80-7359-536-4
 • EAN: 9788073595364
 • Dostupné soubory: dna-356055.pdf, dna-356055.epub, dna-356055.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy DNA v dolní části stránky

Shrnutí knihy DNA z Yrsa Sigurdardóttir

Brutální vražda jako trest – jaký skutek si ale zaslouží tak hrůzostrašnou odplatu? Mladá žena byla brutálně zavražděna. Jediným člověkem, který by snad mohl zodpovědět mnohé z otázek, je její sedmiletá dcerka, která se v době vraždy ukrývala pod postelí. Ta však mlčí. Čerstvě povýšený detektiv Huldar se obrací na psycholožku Freyju a Dětský dům, zabývající se dětskými traumaty. Freyja, která nedůvěřuje policii a už vůbec ne Huldarovi, není nadšená. Jejich spolupráci totiž komplikuje skutečnost, že se spolu nedávno vyspali po seznámení v baru, kde se Huldar vydával za někoho jiného. Přesto souhlasí a je rozhodnuta postarat se o bezpečnost malé Margrét. Vrah mezitím pokračuje v zabíjení, zdá se, že je vždy o krok napřed a zanechává za sebou nesmyslné stopy: číselné řady, varovné SMS, záhadné výpočty načmárané na útržcích papíru. Poodhaluje se temný příběh, který měl zůstat zapomenut. Lze rozlousknout šifrované vzkazy včas? Kdo je další na řadě? Autorka špičkových bestsellerů Yrsa Sigurdardóttir opět dokazuje, jak mistrně umí napsat napínavou a strhující detektivku, které nechybí spád, čtivost, přesvědčivé postavy ani inteligentní zápletky. Tato kniha je prvním dílem nového cyklu, jehož protagonisty jsou psycholožka Freyja a policista Huldar.

Stáhnout DNA knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu DNA je 408 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy DNA kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

DNA z Yrsa Sigurdardóttir – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize DNA z Yrsa Sigurdardóttir.

Populární vyhledávání: DNA pdf, stáhnout DNA pdf, stáhnout DNA knihu pdf, DNA kniha ve formátu pdf, zdarma DNA kniha ke stažení, zdarma DNA ebook ve formátu pdf, DNA knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout DNA pdf? Jak mohu stáhnout DNA kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout DNA zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu DNA? stáhnout DNA epub, stáhnout DNA ebook epub, DNA e-kniha ve formátu epub, zdarma DNA ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu DNA epub? Jak stáhnout knihu DNA ve formátu epub? DNA mobi, stáhnout DNA mobi, stáhnout DNA e-kniha mobi, DNA kniha ve formátu mobi, zdarma DNA ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu DNA mobi? Jak mohu stáhnout knihu DNA v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout DNA z Yrsa Sigurdardóttir zdarma? Jak stáhnout DNA z Yrsa Sigurdardóttir e-knihu zdarma?

Leave a Reply