Diplomatické a konzulárne právo stáhnout e-knihu pdf, epub, mobi

Diplomatické a konzulárne právo

Diplomatické a konzulárne právo stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Diplomatické a konzulárne právo z Daniel Šmihula

 • Název knihy: Diplomatické a konzulárne právo
 • Autor knihy: Daniel Šmihula
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 300
 • Žánrové knihy: Právo, politologie, sociologie
 • ISBN: 978-80-8168-278-0
 • EAN: 9788081682780
 • Dostupné soubory: diplomaticke-a-konzularne-pravo-355616.pdf, diplomaticke-a-konzularne-pravo-355616.epub, diplomaticke-a-konzularne-pravo-355616.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Diplomatické a konzulárne právo v dolní části stránky

Shrnutí knihy Diplomatické a konzulárne právo z Daniel Šmihula

V súvislosti so spoločenskými zmenami po roku 1989, získaním plnej medzinárodnej suverenity pre Slovenskú republiku v roku 1993, vstupom do Európskej únie a Severoatlantickej aliancie v roku 2004 a vôbec celým procesom globalizácie sa zintenzívnili vzťahy Slovenska so zahraničím. Základné znalosti o fungovaní medzinárodných vzťahov, diplomatického a konzulárneho práva, protokolu, etikety a iných zvyklostí, ktoré vyplývajú z kontaktov s inými štátmi, sú dnes potrebné nielen pre profesionálnych diplomatov, ale aj pre pracovníkov iných orgánov štátnej správy a samosprávy, politikov, manažérov, podnikateľov, vysokoškolských pedagógov, novinárov a v oblasti konzulárnych stykov určite aj pre bežných občanov.

Prvé kapitoly sa venujú základným otázkam diplomacie, ako aj zaradeniu diplomatického a konzulárneho práva medzi ostatné právne odvetvia. Pozornosť je venovaná aj orgánom štátu pre medzinárodné vzťahy, ďalej nasledujú pasáže priamo sa zaoberajúce fungovaním diplomatických a konzulárnych úradov a právnou úpravou tejto činnosti a tiež právnym postavením ich pracovníkov. Záverečné časti poskytujú základnú orientáciu v diplomatickom protokole, etikete a korešpondencii. Tieto témy vo svojej podstate nie sú integrálnou súčasťou diplomatického a konzulárneho práva a prelínajú sa s ním len čiastočne, no pri výklade jeho hlavnej matérie sa im nie je možné vyhnúť. Zvýšená pozornosť sa venuje diplomatickej a konzulárnej praxi Slovenskej republiky.

Text je písaný jednoduchým jazykom, čo je aj cieľom. Je totiž určený aj pre tých, ktorí v danej problematike nie sú odborníci a nemajú ani adekvátne právnické vzdelania.

Stáhnout Diplomatické a konzulárne právo knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Diplomatické a konzulárne právo je 300 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Diplomatické a konzulárne právo kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Diplomatické a konzulárne právo z Daniel Šmihula – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Diplomatické a konzulárne právo z Daniel Šmihula.

Populární vyhledávání: Diplomatické a konzulárne právo pdf, stáhnout Diplomatické a konzulárne právo pdf, stáhnout Diplomatické a konzulárne právo knihu pdf, Diplomatické a konzulárne právo kniha ve formátu pdf, zdarma Diplomatické a konzulárne právo kniha ke stažení, zdarma Diplomatické a konzulárne právo ebook ve formátu pdf, Diplomatické a konzulárne právo knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Diplomatické a konzulárne právo pdf? Jak mohu stáhnout Diplomatické a konzulárne právo kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Diplomatické a konzulárne právo zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Diplomatické a konzulárne právo? stáhnout Diplomatické a konzulárne právo epub, stáhnout Diplomatické a konzulárne právo ebook epub, Diplomatické a konzulárne právo e-kniha ve formátu epub, zdarma Diplomatické a konzulárne právo ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Diplomatické a konzulárne právo epub? Jak stáhnout knihu Diplomatické a konzulárne právo ve formátu epub? Diplomatické a konzulárne právo mobi, stáhnout Diplomatické a konzulárne právo mobi, stáhnout Diplomatické a konzulárne právo e-kniha mobi, Diplomatické a konzulárne právo kniha ve formátu mobi, zdarma Diplomatické a konzulárne právo ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Diplomatické a konzulárne právo mobi? Jak mohu stáhnout knihu Diplomatické a konzulárne právo v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Diplomatické a konzulárne právo z Daniel Šmihula zdarma? Jak stáhnout Diplomatické a konzulárne právo z Daniel Šmihula e-knihu zdarma?

Leave a Reply