Deník e-kniha pdf

Deník

Deník stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Deník z Chuck Palahniuk

 • Název knihy: Deník
 • Autor knihy: Chuck Palahniuk
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2018
 • Počet stránek: 248
 • Žánrové knihy: Světová próza
 • ISBN: 978-80-207-1810-5
 • EAN: 9788020718105
 • Dostupné soubory: denik-365260.pdf, denik-365260.epub, denik-365260.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Deník v dolní části stránky

Shrnutí knihy Deník z Chuck Palahniuk

Peter Wilmot se s Misty seznámil na výtvarné škole. Kromě bradavky propíchnuté špendlíkem a svetru od krve ji zaujal ještě něčím jiným. Směsice odporu a obdivu vyústila ve sňatek a život v kamenném domě na ostrově Potchkeysea. Všechno, co člověk dělá, je autoportrét. Misty chtěla být malířkou, ale těhotenství jí to znemožnilo – místo toho skončila jako servírka a pokojská, obtloustlá páchnoucí ženská, která svůj příběh zaznamenává ve formě deníkových zápisků pro svého manžela. Pro tebe, milý Petere. Ty šmejde.

Peterův pokus o sebevraždu, který ho umrtví ve věčně kómatickém stavu, ji k umění navrací. Misty začíná malovat: impulzivně, automaticky. Jako kdyby jen zaznamenávala vize. Jako kdyby její ruku někdo vedl. Skutečné umění vzniká jedině z utrpení. Pak zjistí, že manžel tajně psal na stěny domů, které opravoval, zlověstná proroctví o ostrově, na který nemá nikdo „cizí“ vstoupit; o ostrově, jejíž komunitu má kdosi spasit svými obrazy. Peterův otec zemřel, ale chybělo úmrtní oznámení. Sám Peter měl v krvi spoustu prášků na spaní, které nikdy nebral. A pak se utopí Mistina dcerka Tabi. Zločiny proti celé skupině obyvatel. Spása má dost blízko k apokalypse.
Palahniuk pokaždé zabrousí do jiných vod… V tomto díle se soustředí na grafologii a také na choroby slavných umělců. Za klíčovou větu Deníku můžeme považovat Kde berete inspiraci? Obrazy Misty Marie Wilmotové vznikají z čiré bolesti. A z donucení.

Stáhnout Deník knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Deník je 248 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Deník kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Deník z Chuck Palahniuk – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Deník z Chuck Palahniuk.

Populární vyhledávání: Deník pdf, stáhnout Deník pdf, stáhnout Deník knihu pdf, Deník kniha ve formátu pdf, zdarma Deník kniha ke stažení, zdarma Deník ebook ve formátu pdf, Deník knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Deník pdf? Jak mohu stáhnout Deník kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Deník zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Deník? stáhnout Deník epub, stáhnout Deník ebook epub, Deník e-kniha ve formátu epub, zdarma Deník ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Deník epub? Jak stáhnout knihu Deník ve formátu epub? Deník mobi, stáhnout Deník mobi, stáhnout Deník e-kniha mobi, Deník kniha ve formátu mobi, zdarma Deník ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Deník mobi? Jak mohu stáhnout knihu Deník v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Deník z Chuck Palahniuk zdarma? Jak stáhnout Deník z Chuck Palahniuk e-knihu zdarma?

Leave a Reply