Dej gól, Carlosi! kniha mobi

Dej gól, Carlosi!

Dej gól, Carlosi! stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Dej gól, Carlosi! z Július Belan

 • Název knihy: Dej gól, Carlosi!
 • Autor knihy: Július Belan
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2018
 • Počet stránek: 272
 • Žánrové knihy: 9 až 12 let
 • ISBN: 978-80-7529-515-6
 • EAN: 9788075295156
 • Dostupné soubory: dej-gol-carlosi-371044.pdf, dej-gol-carlosi-371044.epub, dej-gol-carlosi-371044.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Dej gól, Carlosi! v dolní části stránky

Shrnutí knihy Dej gól, Carlosi! z Július Belan

Jmenuji se Carlos Alvaréz a je mi jedenáct let. Pocházím z uruguayské vesničky u oceánu. Pro mě a moje kámoše znamená fotbal všechno. A právě teď žiju svůj velký fotbalový sen ve fotbalové akademii Modrých gepardů. To už možná znáš z prvního dílu. Teď se opět hlásím s fotbalovým deníkem. V akademii mám už spoustu kámošů, ale ne všichni kluci jsou tady fér. Pocítil jsem to na vlastní kůži. Bylo to doslova detektivní pátrání. Ale zvládl jsem to. Také díky Maríe. Sice se mi při seznámení stal pěkný trapas, ale zdá se, že mám holku. A jestli se nám letos podaří vyhrát ligu, budu ten nejšťastnější fotbalista na světě. Pokud i vás baví fotbal, můžete se mnou prožívat tréninky i zápasy plné napětí a dobrodružství.

Stáhnout Dej gól, Carlosi! knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Dej gól, Carlosi! je 272 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Dej gól, Carlosi! kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Dej gól, Carlosi! z Július Belan – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Dej gól, Carlosi! z Július Belan.

Populární vyhledávání: Dej gól, Carlosi! pdf, stáhnout Dej gól, Carlosi! pdf, stáhnout Dej gól, Carlosi! knihu pdf, Dej gól, Carlosi! kniha ve formátu pdf, zdarma Dej gól, Carlosi! kniha ke stažení, zdarma Dej gól, Carlosi! ebook ve formátu pdf, Dej gól, Carlosi! knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Dej gól, Carlosi! pdf? Jak mohu stáhnout Dej gól, Carlosi! kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Dej gól, Carlosi! zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Dej gól, Carlosi!? stáhnout Dej gól, Carlosi! epub, stáhnout Dej gól, Carlosi! ebook epub, Dej gól, Carlosi! e-kniha ve formátu epub, zdarma Dej gól, Carlosi! ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Dej gól, Carlosi! epub? Jak stáhnout knihu Dej gól, Carlosi! ve formátu epub? Dej gól, Carlosi! mobi, stáhnout Dej gól, Carlosi! mobi, stáhnout Dej gól, Carlosi! e-kniha mobi, Dej gól, Carlosi! kniha ve formátu mobi, zdarma Dej gól, Carlosi! ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Dej gól, Carlosi! mobi? Jak mohu stáhnout knihu Dej gól, Carlosi! v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Dej gól, Carlosi! z Július Belan zdarma? Jak stáhnout Dej gól, Carlosi! z Július Belan e-knihu zdarma?

Leave a Reply