Cristiano Ronaldo stáhnout pdf, epub, mobi

Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Cristiano Ronaldo z Petr Čermák

 • Název knihy: Cristiano Ronaldo
 • Autor knihy: Petr Čermák
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 288
 • Žánrové knihy: Faktografická biografie
 • ISBN: 978-80-87685-45-7
 • EAN: 9788087685457
 • Dostupné soubory: cristiano-ronaldo-273512.pdf, cristiano-ronaldo-273512.epub, cristiano-ronaldo-273512.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Cristiano Ronaldo v dolní části stránky

Shrnutí knihy Cristiano Ronaldo z Petr Čermák

Výpravná kniha píše o obyčejném, a dokonce chudém, chlapci z portugalské Madeiry. I na ‚Zeleném ostrově‘ autor pátrá po prvních krůčcích fotbalového génia. Právě v ulici Quinta do Falcao ve Funchalu se rodil veliký sen a Cristiano za ním odmalička neúprosně jde a probudí se z něj až ve chvíli, když později vysloví:
„Chci být nejlepší, zapsat se do historie fotbalu. Mám fantastické zaměstnání. Je požehnáním, protože můžu dělat to, co mám nejraději.“
Ano, Ronaldo skutečně postupně stoupá k fotbalovému Olympu, kde vládnou Pelé, Maradona, Di Stéfano, Cruijff, ale nepochybně také sám Cristiano s Lionelem Messim.
Základem naplnění takového snu je skvělé zázemí v rodině, jíž byla oporou fotbalová máma Mária Dolores, a pak má Cristiano jako osmnáctiletý hráč Sportingu Lisabon nevýlovné štěstí. Do Manchesteru United si ho vybere sám Sir Alex Ferguson. Se svým velkým učitelem a druhým otcem, jak sám říká, vyhrají Ligu mistrů a tři anglické tituly. Ronaldo jako hráč Rudých ďáblů získá v roce 2008 svůj první Zlatý míč. Druhý a třetí obdrží už jako nejzářivější hvězda Realu Madrid, mistr Španělska a opětovně vítěz Champions League za své umění v letech 2013 a 2014. V lednu 2015 při celebraci v curyšské opeře s dojetím – ale už bez slz – řekne:
„Byl to nezapomenutelný rok. Nikdy bych si nemyslel, že tuto cenu vyhraju třikrát. Chci pokračovat ve své práci, vyhrávat další tituly pro tým i pro sebe, zlepšovat se každý den. Chci být jedním z nejlepších hráčů všech dob.“
Už jím je. V kariéře nastřílel přes 500 (!) gólů a ještě touží přidat stejnou porci. V lednu 2016 sice předává zpátky kralování Messimu, světový fotbal jednoduše prožívá od roku 2008 nadvládu pouze dvou mužů, Cristiana a Lionela.
Tajemství gigantického úspěchu chlapce z chudinské čtvrti Santo António, je prosté: neobyčejný talent a úžasná pracovitost, neutuchající touha být vždy nejlepší a vyhrávat trofeje a také bouřlivé a vítězné srdce. Cristiano navíc dnes není společně s Lionelem Messim jen nejlepším fotbalistou planety, ale pro mladé generace představuje také symbol životního stylu. Lze bez nadsázky říci, že je současnou nejvýznamnější sportovní celebritou světa.
A tak se společně s autorem, který se s velikánem naší doby osobně setkal, v aktualizovaném vydání začteme do příběhu chlapce a dnes muže, který žije svůj splněný sen a stoupá k ‚Legendě jménem CRISTIANO RONALDO‘.

Stáhnout Cristiano Ronaldo knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Cristiano Ronaldo je 288 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Cristiano Ronaldo kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Cristiano Ronaldo z Petr Čermák – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Cristiano Ronaldo z Petr Čermák.

Populární vyhledávání: Cristiano Ronaldo pdf, stáhnout Cristiano Ronaldo pdf, stáhnout Cristiano Ronaldo knihu pdf, Cristiano Ronaldo kniha ve formátu pdf, zdarma Cristiano Ronaldo kniha ke stažení, zdarma Cristiano Ronaldo ebook ve formátu pdf, Cristiano Ronaldo knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Cristiano Ronaldo pdf? Jak mohu stáhnout Cristiano Ronaldo kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Cristiano Ronaldo zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Cristiano Ronaldo? stáhnout Cristiano Ronaldo epub, stáhnout Cristiano Ronaldo ebook epub, Cristiano Ronaldo e-kniha ve formátu epub, zdarma Cristiano Ronaldo ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Cristiano Ronaldo epub? Jak stáhnout knihu Cristiano Ronaldo ve formátu epub? Cristiano Ronaldo mobi, stáhnout Cristiano Ronaldo mobi, stáhnout Cristiano Ronaldo e-kniha mobi, Cristiano Ronaldo kniha ve formátu mobi, zdarma Cristiano Ronaldo ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Cristiano Ronaldo mobi? Jak mohu stáhnout knihu Cristiano Ronaldo v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Cristiano Ronaldo z Petr Čermák zdarma? Jak stáhnout Cristiano Ronaldo z Petr Čermák e-knihu zdarma?

Leave a Reply