Cigaretka na dva ťahy jak a kde knihu stáhnout?

Cigaretka na dva ťahy

Cigaretka na dva ťahy stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Cigaretka na dva ťahy z Dominik Dán

 • Název knihy: Cigaretka na dva ťahy
 • Autor knihy: Dominik Dán
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 304
 • Žánrové knihy: Detektivky a napětí
 • ISBN: 978-80-556-3093-9
 • EAN: 9788055630939
 • Dostupné soubory: cigaretka-na-dva-tahy-365443.pdf, cigaretka-na-dva-tahy-365443.epub, cigaretka-na-dva-tahy-365443.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Cigaretka na dva ťahy v dolní části stránky

Shrnutí knihy Cigaretka na dva ťahy z Dominik Dán

Ubehol presne rok od vraždy na brehu rieky a od vraždy Tibora Hakla – jedného z kapitánov Bossa podsvetia. V oboch prípadoch zohrali dôležitú úlohu Krauzove kontakty na podsvetie. Občas sa vypečení kamaráti z detstva zídu aj detektívovi z oddelenia vrážd. Našťastie Tiborovu mŕtvolu nikto neobjavil, oficiálne sa nevyšetrovalo, nikto nepátral po súvislostiach. Jedine Burger tušil, že jeho žiak mu prerástol cez hlavu – ak nie profesionálne, tak v riskovaní určite. No v polovici deväťdesiatych rokov sa aktivizovalo nielen podsvetie, ich metódy sa pokúsili napodobniť aj iní. Hoci amatéri, v brutálnosti vraždenia si s podsvetím vôbec nezadali. Na jar 1995 sa chlapcom z oddelenia vrážd dostal na stôl prípad vodiča dodávky – chlapca zastrelili a upálili v aute. Hrozná smrť, desivé zohavenie mŕtvoly, ťažký kriminálny zločin. No nielen pátranie po vrahovi trápilo Krauza a Chosého, ako vždy, aj tentoraz prišiel problém ruka v ruke s ešte väčším…

Stáhnout Cigaretka na dva ťahy knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Cigaretka na dva ťahy je 304 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Cigaretka na dva ťahy kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Cigaretka na dva ťahy z Dominik Dán – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Cigaretka na dva ťahy z Dominik Dán.

Populární vyhledávání: Cigaretka na dva ťahy pdf, stáhnout Cigaretka na dva ťahy pdf, stáhnout Cigaretka na dva ťahy knihu pdf, Cigaretka na dva ťahy kniha ve formátu pdf, zdarma Cigaretka na dva ťahy kniha ke stažení, zdarma Cigaretka na dva ťahy ebook ve formátu pdf, Cigaretka na dva ťahy knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Cigaretka na dva ťahy pdf? Jak mohu stáhnout Cigaretka na dva ťahy kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Cigaretka na dva ťahy zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Cigaretka na dva ťahy? stáhnout Cigaretka na dva ťahy epub, stáhnout Cigaretka na dva ťahy ebook epub, Cigaretka na dva ťahy e-kniha ve formátu epub, zdarma Cigaretka na dva ťahy ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Cigaretka na dva ťahy epub? Jak stáhnout knihu Cigaretka na dva ťahy ve formátu epub? Cigaretka na dva ťahy mobi, stáhnout Cigaretka na dva ťahy mobi, stáhnout Cigaretka na dva ťahy e-kniha mobi, Cigaretka na dva ťahy kniha ve formátu mobi, zdarma Cigaretka na dva ťahy ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Cigaretka na dva ťahy mobi? Jak mohu stáhnout knihu Cigaretka na dva ťahy v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Cigaretka na dva ťahy z Dominik Dán zdarma? Jak stáhnout Cigaretka na dva ťahy z Dominik Dán e-knihu zdarma?

Leave a Reply