Chyťte Žida! stáhnout e-knihu pdf zdarma

Chyťte Žida!

Chyťte Žida! stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Chyťte Žida! z Tuvia Tenenbom

 • Název knihy: Chyťte Žida!
 • Autor knihy: Tuvia Tenenbom
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 450
 • Žánrové knihy: Humor a satira
 • ISBN: 978-80-906593-9-1
 • EAN: 9788090659391
 • Dostupné soubory: chytte-zida-396853.pdf, chytte-zida-396853.epub, chytte-zida-396853.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Chyťte Žida! v dolní části stránky

Shrnutí knihy Chyťte Žida! z Tuvia Tenenbom

Tato knížka se stala literární senzací. Přináší zcela nový, překvapující a zároveň znepokojující pohled na dění v nejsledovanějším koutě planety. Je tak vtipně napsaná, že se budete válet smíchy. Izrael je jedinou demokracií Blízkého východu, ale velká část Západu ho tak nevnímá. Proč se Evropané rozhodli, že ti dobří jsou Palestinci? Proč je podporují tak jako nikoho na světě?

To se Tuvia Tenenbom rozhodl zjistit. Jenže jako Žid by daleko nedošel. A tak se ve Svaté zemi vydává za Němce, novináře Tobiho. A tomu všichni řeknou všechno. Od palestinských politiků po beduíny, od liberálních Izraelců po konzervativní jestřáby, od křesťanských mnichů po židovské osadníky, od ultraortodoxních Židů k pouličním prostitutkám, od evropských levicových „mírových“ aktivistů po úředníky mezinárodních organizací…

Těm všem klade chytré i zdánlivě naivní otázky, aby je vyprovokoval – což se mu často daří – a zjistil, co si doopravdy myslí. Následně skládá obrázek, který je neobyčejně vtipnou a zároveň alarmující zprávou o dnešním Blízkém východě i o Evropě. Jestli totiž Tuvia Tenenbom něco není, pak rozhodně není politicky korektní.

Jeho kniha je plná zábavných dialogů i pronikavých pozorování. Za vším tím vtipem jsou ale často překvapující i kruté pravdy, o kterých bychom raději nevěděli. Tenenbom není ani levičák, ani pravičák, chce zkrátka znát pravdu. A tak dráždí úplně všechny. Tato knížka osvětluje dění na Blízkém východě jako žádná jiná.

Stáhnout Chyťte Žida! knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Chyťte Žida! je 450 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Chyťte Žida! kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Chyťte Žida! z Tuvia Tenenbom – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Chyťte Žida! z Tuvia Tenenbom.

Populární vyhledávání: Chyťte Žida! pdf, stáhnout Chyťte Žida! pdf, stáhnout Chyťte Žida! knihu pdf, Chyťte Žida! kniha ve formátu pdf, zdarma Chyťte Žida! kniha ke stažení, zdarma Chyťte Žida! ebook ve formátu pdf, Chyťte Žida! knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Chyťte Žida! pdf? Jak mohu stáhnout Chyťte Žida! kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Chyťte Žida! zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Chyťte Žida!? stáhnout Chyťte Žida! epub, stáhnout Chyťte Žida! ebook epub, Chyťte Žida! e-kniha ve formátu epub, zdarma Chyťte Žida! ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Chyťte Žida! epub? Jak stáhnout knihu Chyťte Žida! ve formátu epub? Chyťte Žida! mobi, stáhnout Chyťte Žida! mobi, stáhnout Chyťte Žida! e-kniha mobi, Chyťte Žida! kniha ve formátu mobi, zdarma Chyťte Žida! ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Chyťte Žida! mobi? Jak mohu stáhnout knihu Chyťte Žida! v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Chyťte Žida! z Tuvia Tenenbom zdarma? Jak stáhnout Chyťte Žida! z Tuvia Tenenbom e-knihu zdarma?

Leave a Reply