Chlapeček a Dálka stáhnout pdf, epub, mobi

Chlapeček a Dálka

Chlapeček a Dálka stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Chlapeček a Dálka z Daisy Mrázková

 • Název knihy: Chlapeček a Dálka
 • Autor knihy: Daisy Mrázková
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 24
 • Žánrové knihy: Školáci do 9 let
 • ISBN: 978-80-7515-062-2
 • EAN: 9788075150622
 • Dostupné soubory: chlapecek-a-dalka-366967.pdf, chlapecek-a-dalka-366967.epub, chlapecek-a-dalka-366967.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Chlapeček a Dálka v dolní části stránky

Shrnutí knihy Chlapeček a Dálka z Daisy Mrázková

Pár slov, jeden chlapeček a jedna Dálka: to úplně stačí na malé vyprávění s velkým ptaním. Kde je Dálka? Proč je sníh na střeše naší chaloupky milejší než ten na střeše světa, když jsou přece oba stejné? A co by, nebýt okna na dosah ruky, z té dálky vlastně zbylo? Povídka Chlapeček a Dálka původně vyšla ve stejnojmenném souboru drobných textů v edici Korálky. Ilustrace vznikly v polovině 70. let pro „televizní čtení“. Příběh se za ty roky dětem (zrovna tak jako jejich dospělým) nevzdálil ani o píď.

Stáhnout Chlapeček a Dálka knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Chlapeček a Dálka je 24 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Chlapeček a Dálka kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Chlapeček a Dálka z Daisy Mrázková – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Chlapeček a Dálka z Daisy Mrázková.

Populární vyhledávání: Chlapeček a Dálka pdf, stáhnout Chlapeček a Dálka pdf, stáhnout Chlapeček a Dálka knihu pdf, Chlapeček a Dálka kniha ve formátu pdf, zdarma Chlapeček a Dálka kniha ke stažení, zdarma Chlapeček a Dálka ebook ve formátu pdf, Chlapeček a Dálka knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Chlapeček a Dálka pdf? Jak mohu stáhnout Chlapeček a Dálka kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Chlapeček a Dálka zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Chlapeček a Dálka? stáhnout Chlapeček a Dálka epub, stáhnout Chlapeček a Dálka ebook epub, Chlapeček a Dálka e-kniha ve formátu epub, zdarma Chlapeček a Dálka ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Chlapeček a Dálka epub? Jak stáhnout knihu Chlapeček a Dálka ve formátu epub? Chlapeček a Dálka mobi, stáhnout Chlapeček a Dálka mobi, stáhnout Chlapeček a Dálka e-kniha mobi, Chlapeček a Dálka kniha ve formátu mobi, zdarma Chlapeček a Dálka ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Chlapeček a Dálka mobi? Jak mohu stáhnout knihu Chlapeček a Dálka v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Chlapeček a Dálka z Daisy Mrázková zdarma? Jak stáhnout Chlapeček a Dálka z Daisy Mrázková e-knihu zdarma?

Leave a Reply