Chlapec, který přestal plakat

Chlapec, který přestal plakat

Chlapec, který přestal plakat stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Chlapec, který přestal plakat z Ninni Schulman

 • Název knihy: Chlapec, který přestal plakat
 • Autor knihy: Ninni Schulman
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2014
 • Počet stránek: 350
 • Žánrové knihy: Detektivky a napětí
 • ISBN: 978-80-87910-60-3
 • EAN: 9788087910603
 • Dostupné soubory: chlapec-ktery-prestal-plakat-231900.pdf, chlapec-ktery-prestal-plakat-231900.epub, chlapec-ktery-prestal-plakat-231900.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Chlapec, který přestal plakat v dolní části stránky

Shrnutí knihy Chlapec, který přestal plakat z Ninni Schulman

Celé městečko ovládá strach ze žháře… a nikdo z obyvatel netuší, kdy se sám ocitne na černé listině a stane se obětí. Jedno je jisté – žhář už si vybral svou příští oběť a systematicky plánuje další útok…

V malém městečku Hagfors panuje horký srpen. V místní redakci deníku Värmlandsbladet právě nastala okurková sezóna. Není o čem psát, a tak reportérka Magdalena Hanssonová má spoustu času na přemýšlení. Stýská se jí po synu Nilsovi, který zrovna tráví prázdniny se svým otcem, a také jí chybí přítel Petter, jenž je na dovolené se svými dcerami.
Poklidnou noc malého městečka náhle protnou blesky a následně zvuk sirén hasičských vozů, jedoucích k hořícímu domu. Všechny, včetně Magdaleny, nastalá situace probudí z letargie. Hasiči však svůj zápas s ohněm prohrávají – dům lehne popelem a krátce na to, majitelka domu podlehne těžkým zraněním.
Zpočátku vše nasvědčuje tomu, že dům byl zasažen bleskem, ale podrobnější vyšetřování odhalí krutou pravdu: požár byl založen úmyslně. Hagforský policejní tým zahájí vyšetřování, avšak zanedlouho další dům zachvátí požár. Teď už je jasné, že policisté mají co do činění se žhářem, ovšem nemají žádné vodítko, kterého by se mohli chytit… Je třeba rychle začít jednat, než bude pozdě. Panují totiž obavy, že žhář už má v hledáčku další oběť…

Stáhnout Chlapec, který přestal plakat knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Chlapec, který přestal plakat je 350 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Chlapec, který přestal plakat kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Chlapec, který přestal plakat z Ninni Schulman – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Chlapec, který přestal plakat z Ninni Schulman.

Populární vyhledávání: Chlapec, který přestal plakat pdf, stáhnout Chlapec, který přestal plakat pdf, stáhnout Chlapec, který přestal plakat knihu pdf, Chlapec, který přestal plakat kniha ve formátu pdf, zdarma Chlapec, který přestal plakat kniha ke stažení, zdarma Chlapec, který přestal plakat ebook ve formátu pdf, Chlapec, který přestal plakat knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Chlapec, který přestal plakat pdf? Jak mohu stáhnout Chlapec, který přestal plakat kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Chlapec, který přestal plakat zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Chlapec, který přestal plakat? stáhnout Chlapec, který přestal plakat epub, stáhnout Chlapec, který přestal plakat ebook epub, Chlapec, který přestal plakat e-kniha ve formátu epub, zdarma Chlapec, který přestal plakat ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Chlapec, který přestal plakat epub? Jak stáhnout knihu Chlapec, který přestal plakat ve formátu epub? Chlapec, který přestal plakat mobi, stáhnout Chlapec, který přestal plakat mobi, stáhnout Chlapec, který přestal plakat e-kniha mobi, Chlapec, který přestal plakat kniha ve formátu mobi, zdarma Chlapec, který přestal plakat ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Chlapec, který přestal plakat mobi? Jak mohu stáhnout knihu Chlapec, který přestal plakat v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Chlapec, který přestal plakat z Ninni Schulman zdarma? Jak stáhnout Chlapec, který přestal plakat z Ninni Schulman e-knihu zdarma?

Leave a Reply