Cesta k Slunci mobi

Cesta k Slunci

Cesta k Slunci stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Cesta k Slunci z Jozef Vričan

 • Název knihy: Cesta k Slunci
 • Autor knihy: Jozef Vričan
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 153
 • Žánrové knihy: Cestopisy a reportáže
 • ISBN: 978-80-85613-49-0
 • EAN: 9788085613490
 • Dostupné soubory: cesta-k-slunci-361800.pdf, cesta-k-slunci-361800.epub, cesta-k-slunci-361800.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Cesta k Slunci v dolní části stránky

Shrnutí knihy Cesta k Slunci z Jozef Vričan

Autor propadl kouzlu hor i kouzlu horolezectví a přátelství na laně. V osmi povídkách, ze kterých kniha sestává, líčí úžasně osobitou, čtivou a strhující formou různé osobně prožité nebo i převzaté příběhy z Tater i z jiných lezeckých oblastí. Jeho posedlost lezením i jeho vztah k horám si určitě získá mnoho obdivovatelů a to i těch, kteří nikdy nebyli k horám tolik upoutáni, jako autor.

Jozef Vričan je velkým obdivovatelem Julských Alp, do kterých se zamiloval hned při své první návštěvě v roce 1968. To mu učarovala severní stěna Triglavu a právě při první návštěvě Julských Alp přelezl tuto stěnu po několika klasických cestách. V devadesátých letech provozoval v Julských Alpách cestovní kancelář EX-PR-ES tour Triglav, v Česku pak pizzerii Triglav. Mimořádností byl jeho rozvoz pizzy z Horní Suché meteorologům na Kredarici pod vrcholem Triglavu (739 km autem a 10 km po skialpech) – byl to jistě nejdelší rozvoz pizzy na světě. V severní stěně Triglavu prožil při horolezeckých výstupech celkem 61 dnů.

Závěrečná povídka Severní stěna Triglavu, která líčí dramatický výstup stěnou za prudkého zhoršení počasí, je jedním z nosných a typických příběhů jeho knihy.

Stáhnout Cesta k Slunci knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Cesta k Slunci je 153 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Cesta k Slunci kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Cesta k Slunci z Jozef Vričan – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Cesta k Slunci z Jozef Vričan.

Populární vyhledávání: Cesta k Slunci pdf, stáhnout Cesta k Slunci pdf, stáhnout Cesta k Slunci knihu pdf, Cesta k Slunci kniha ve formátu pdf, zdarma Cesta k Slunci kniha ke stažení, zdarma Cesta k Slunci ebook ve formátu pdf, Cesta k Slunci knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Cesta k Slunci pdf? Jak mohu stáhnout Cesta k Slunci kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Cesta k Slunci zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Cesta k Slunci? stáhnout Cesta k Slunci epub, stáhnout Cesta k Slunci ebook epub, Cesta k Slunci e-kniha ve formátu epub, zdarma Cesta k Slunci ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Cesta k Slunci epub? Jak stáhnout knihu Cesta k Slunci ve formátu epub? Cesta k Slunci mobi, stáhnout Cesta k Slunci mobi, stáhnout Cesta k Slunci e-kniha mobi, Cesta k Slunci kniha ve formátu mobi, zdarma Cesta k Slunci ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Cesta k Slunci mobi? Jak mohu stáhnout knihu Cesta k Slunci v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Cesta k Slunci z Jozef Vričan zdarma? Jak stáhnout Cesta k Slunci z Jozef Vričan e-knihu zdarma?

Leave a Reply