Být ženou stáhnout knihu pdf zdarma

Být ženou

Být ženou stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Být ženou z Jelena Svitko

 • Název knihy: Být ženou
 • Autor knihy: Jelena Svitko
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2018
 • Počet stránek: 256
 • Žánrové knihy: Zdravý způsob života
 • ISBN: 978-80-8100-549-7
 • EAN: 9788081005497
 • Dostupné soubory: byt-zenou-398048.pdf, byt-zenou-398048.epub, byt-zenou-398048.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Být ženou v dolní části stránky

Shrnutí knihy Být ženou z Jelena Svitko

V boji za rovné možnosti s muži naše současnice dosahují úspěchů. Neexistuje oblast, v níž by dámy nevynikaly. Některé kvůli kariéře obětují rodinné hodnoty včetně mateřství, ale většina aktivistek má muže a vychovává děti. Zároveň je pro každou ženu důležité, aby byla přitažlivá, milující i milovaná, a také duševně vyrovnaná. A samozřejmě zdravá, aby měla sílu všechno zvládnout a porodit zdravé potomky.

Víc jak třetina knihy je věnována zdraví ženy. Zkušená paní Elenka má k dispozici obrovské množství přírodních přípravků či prostředků snad pro jakoukoliv situaci, jaká může nastat. Návody na většinou bylinnou léčbu jsou však provázeny také moudrými radami: jakoby s vámi mluvila laskavá matka, drahá teta či chytrá starší přítelkyně.

Další část se zabývá krásou. Zde najdete zajímavé recepty (také striktně přírodní a přirozené) na ošetření pokožky, starostlivost o vlasy a další nezbytné součásti péče o svůj fyzický vzhled. Mnohé z uvedených rad se zajímavým způsobem pojí s astrologií.

Stáhnout Být ženou knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Být ženou je 256 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Být ženou kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Být ženou z Jelena Svitko – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Být ženou z Jelena Svitko.

Populární vyhledávání: Být ženou pdf, stáhnout Být ženou pdf, stáhnout Být ženou knihu pdf, Být ženou kniha ve formátu pdf, zdarma Být ženou kniha ke stažení, zdarma Být ženou ebook ve formátu pdf, Být ženou knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Být ženou pdf? Jak mohu stáhnout Být ženou kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Být ženou zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Být ženou? stáhnout Být ženou epub, stáhnout Být ženou ebook epub, Být ženou e-kniha ve formátu epub, zdarma Být ženou ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Být ženou epub? Jak stáhnout knihu Být ženou ve formátu epub? Být ženou mobi, stáhnout Být ženou mobi, stáhnout Být ženou e-kniha mobi, Být ženou kniha ve formátu mobi, zdarma Být ženou ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Být ženou mobi? Jak mohu stáhnout knihu Být ženou v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Být ženou z Jelena Svitko zdarma? Jak stáhnout Být ženou z Jelena Svitko e-knihu zdarma?

Leave a Reply