Blondína hľadá stáhnout e-knihu .pdf.epub.mobi

Blondína hľadá

Blondína hľadá stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Blondína hľadá z Blanka Svobodová

 • Název knihy: Blondína hľadá
 • Autor knihy: Blanka Svobodová
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 192
 • Žánrové knihy: Společenské romány
 • ISBN: 978-80-89917-25-9
 • EAN: 9788089917259
 • Dostupné soubory: blondina-hlada-398259.pdf, blondina-hlada-398259.epub, blondina-hlada-398259.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Blondína hľadá v dolní části stránky

Shrnutí knihy Blondína hľadá z Blanka Svobodová

Poznáme to všetci, klasický vývin randenia – kvety, káva, oťukávanie, ďalšie stretnutie, bozk, ďalšia káva, ďalšie a dlhšie zvádzanie, milovanie… The end zoznamovaniu? Nuda! Dá sa to aj inak, intenzívnejšie a hneď. Keď šťastná náhoda zafunguje, do hodiny je všetko hore nohami a svet sa točí dvakrát rýchlejšie.
Pekná a schopná Dorota si prvýkrát v živote vyskúša internetovú zoznamku, a čuduj sa svete, vyjde to! Podľa mailov dokonalý Adam je na ceste k nej. Len to nepokaziť, nezakríknuť, predčasne sa neradovať…
Adam vyzerá byť zásahom do čierneho – borí Dorotine obavy, predsudky a zábrany. Veselý príbeh o tom, čo všetko sa (ne)môže stať počas dvadsiatich štyroch hodín. Detailne popísané okamihy, ako z virtuálnej náhody vzniká nový vzťah. Krehký začiatok s radostným očakávaním aj prízemnou obavou, len aby sa niečo nepokazilo. Motýle v bruchu, pobláznené hormóny, nalinajkovaný ružový zajtrajšok…
Znamená rýchly začiatok ešte rýchlejší koniec? Popasuje sa pokojná Dora s vopred nastaveným svižným tempom? Vznikne z prvotného vzplanutia láska na celý život?

Stáhnout Blondína hľadá knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Blondína hľadá je 192 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Blondína hľadá kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Blondína hľadá z Blanka Svobodová – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Blondína hľadá z Blanka Svobodová.

Populární vyhledávání: Blondína hľadá pdf, stáhnout Blondína hľadá pdf, stáhnout Blondína hľadá knihu pdf, Blondína hľadá kniha ve formátu pdf, zdarma Blondína hľadá kniha ke stažení, zdarma Blondína hľadá ebook ve formátu pdf, Blondína hľadá knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Blondína hľadá pdf? Jak mohu stáhnout Blondína hľadá kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Blondína hľadá zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Blondína hľadá? stáhnout Blondína hľadá epub, stáhnout Blondína hľadá ebook epub, Blondína hľadá e-kniha ve formátu epub, zdarma Blondína hľadá ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Blondína hľadá epub? Jak stáhnout knihu Blondína hľadá ve formátu epub? Blondína hľadá mobi, stáhnout Blondína hľadá mobi, stáhnout Blondína hľadá e-kniha mobi, Blondína hľadá kniha ve formátu mobi, zdarma Blondína hľadá ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Blondína hľadá mobi? Jak mohu stáhnout knihu Blondína hľadá v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Blondína hľadá z Blanka Svobodová zdarma? Jak stáhnout Blondína hľadá z Blanka Svobodová e-knihu zdarma?

Leave a Reply