Bez cukru, v pohodě a napořád e-kniha pdf zdarma

Bez cukru, v pohodě a napořád

Bez cukru, v pohodě a napořád stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Bez cukru, v pohodě a napořád z Sarah Wilson

 • Název knihy: Bez cukru, v pohodě a napořád
 • Autor knihy: Sarah Wilson
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 240
 • Žánrové knihy: Zdravá kuchyně a diety
 • ISBN: 978-80-7306-990-2
 • EAN: 9788073069902
 • Dostupné soubory: bez-cukru-v-pohode-a-naporad-382552.pdf, bez-cukru-v-pohode-a-naporad-382552.epub, bez-cukru-v-pohode-a-naporad-382552.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Bez cukru, v pohodě a napořád v dolní části stránky

Shrnutí knihy Bez cukru, v pohodě a napořád z Sarah Wilson

Druhý díl úspěšné knížky Sladký život bez cukru. Autorka Sarah Wilsonová je o tři roky starší a má o tři roky víc zkušeností s tím, jak žít bez cukru (hlavně tedy fruktózy). Za tu dobu stačila svůj životní styl do detailů vypilovat a svoje praktické poznatky teď předkládá čtenářům.

"Bez cukru, v pohodě a napořád" je návod na to, jak se v režimu minimální spotřeby cukru dlouhodobě stravovat po absolvování osmitýdenního odvykacího programu, který byl jádrem první knihy. Dozvíme se, jak se stravovat na cestách, jak vařit tak, abychom u plotny netrávili hodiny, jak (a co) nakupovat, jaká používat sladidla, jaký volit pohyb a v jaké intenzitě, jak si poradit s pocity hladu a spoustu dalších tipů na to, jak si život bez cukru maximálně zjednodušit. Podobně jako v prvním díle i zde najdeme recepty na lákavá, ale přitom jednoduchá jídla a tipy na jejich obměny, řada z nich je ovlivněna Ájurvédou a autorčinými cestami po tzv. "blue zones", oblastech, kde se lidé dožívají nejvyššího věku. Důraz je kladen i na udržitelný přístup k životnímu prostředí.

"Život bez cukru není dieta. Je to cesta, jak skoncovat s cukrem a současně přestat konzumovat i průmyslově zpracované potraviny, zkrátka, jíst jako naši prarodiče v době, než se objevilo nekvalitní jídlo a moderní choroby."
Bestseller Sladký život bez cukru, první knížka Sarah Wilsonové, oslovila statisíce lidí, kteří se s její pomocí dokázali zbavit závislosti na cukru. Bez cukru, v pohodě a napořád je pokračováním, určeným pro všechny, kdo chtějí „bílý jed“ ze svého života vyřadit natrvalo. Sarah se tomuto tématu věnovala a stále věnuje opravdu důkladně – prostudovala řadu zdrojů, cestovala po světě a sama na sobě vyzkoušela množství nejrůznějších postupů i metod. Výsledkem jejího mnohaletého úsilí je unikátní a velice praktický program v několika variantách, doplněný více než sto recepty, který Vám pomůže proplout všemi úskalími života bez cukru a naučí Vás:

zahnat chuť na sladké těmi správnými tuky a bílkovinami
maximalizovat přísun živin důrazem na zeleninu
méně cvičit – ovšem s lepšími výsledky

Stáhnout Bez cukru, v pohodě a napořád knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Bez cukru, v pohodě a napořád je 240 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Bez cukru, v pohodě a napořád kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Bez cukru, v pohodě a napořád z Sarah Wilson – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Bez cukru, v pohodě a napořád z Sarah Wilson.

Populární vyhledávání: Bez cukru, v pohodě a napořád pdf, stáhnout Bez cukru, v pohodě a napořád pdf, stáhnout Bez cukru, v pohodě a napořád knihu pdf, Bez cukru, v pohodě a napořád kniha ve formátu pdf, zdarma Bez cukru, v pohodě a napořád kniha ke stažení, zdarma Bez cukru, v pohodě a napořád ebook ve formátu pdf, Bez cukru, v pohodě a napořád knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Bez cukru, v pohodě a napořád pdf? Jak mohu stáhnout Bez cukru, v pohodě a napořád kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Bez cukru, v pohodě a napořád zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Bez cukru, v pohodě a napořád? stáhnout Bez cukru, v pohodě a napořád epub, stáhnout Bez cukru, v pohodě a napořád ebook epub, Bez cukru, v pohodě a napořád e-kniha ve formátu epub, zdarma Bez cukru, v pohodě a napořád ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Bez cukru, v pohodě a napořád epub? Jak stáhnout knihu Bez cukru, v pohodě a napořád ve formátu epub? Bez cukru, v pohodě a napořád mobi, stáhnout Bez cukru, v pohodě a napořád mobi, stáhnout Bez cukru, v pohodě a napořád e-kniha mobi, Bez cukru, v pohodě a napořád kniha ve formátu mobi, zdarma Bez cukru, v pohodě a napořád ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Bez cukru, v pohodě a napořád mobi? Jak mohu stáhnout knihu Bez cukru, v pohodě a napořád v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Bez cukru, v pohodě a napořád z Sarah Wilson zdarma? Jak stáhnout Bez cukru, v pohodě a napořád z Sarah Wilson e-knihu zdarma?

Leave a Reply