Barmské dny stáhnout knihu (pdf.epub.mobi)

Barmské dny

Barmské dny stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Barmské dny z George Orwell

 • Název knihy: Barmské dny
 • Autor knihy: George Orwell
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 272
 • Žánrové knihy: Společenské romány
 • ISBN: 978-80-257-2387-6
 • EAN: 9788025723876
 • Dostupné soubory: barmske-dny-369123.pdf, barmske-dny-369123.epub, barmske-dny-369123.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Barmské dny v dolní části stránky

Shrnutí knihy Barmské dny z George Orwell

John Flory pracuje v Barmě jako obchodník s teakovým dřevem. Je otrávený britskou imperiální politikou a jediné povyražení nachází v rozhovorech s indickým doktorem Vérasvámím a později i ve vztahu s mladou Angličankou Elizabeth Lackersteenovou. Když chce pomoci doktoru Vérasvámímu vstoupit do klubu, jehož členové jsou pouze běloši, naplno tak odhalí pokrytectví a rasistické předsudky vládnoucích Britů. Ve svém prvním románu George Orwell barvitě popisuje Barmu dvacátých let, se všudypřítomnou korupcí, úzkoprsostí a zneužíváním domorodého obyvatelstva: „Koneckonců, domorodci byli přece domorodci — zasloužili si pozornost, to jistě, ale i tak to byl jen „poddaný“ národ, méněcenný národ lidí s černými obličeji.“

Stáhnout Barmské dny knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Barmské dny je 272 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Barmské dny kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Barmské dny z George Orwell – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Barmské dny z George Orwell.

Populární vyhledávání: Barmské dny pdf, stáhnout Barmské dny pdf, stáhnout Barmské dny knihu pdf, Barmské dny kniha ve formátu pdf, zdarma Barmské dny kniha ke stažení, zdarma Barmské dny ebook ve formátu pdf, Barmské dny knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Barmské dny pdf? Jak mohu stáhnout Barmské dny kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Barmské dny zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Barmské dny? stáhnout Barmské dny epub, stáhnout Barmské dny ebook epub, Barmské dny e-kniha ve formátu epub, zdarma Barmské dny ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Barmské dny epub? Jak stáhnout knihu Barmské dny ve formátu epub? Barmské dny mobi, stáhnout Barmské dny mobi, stáhnout Barmské dny e-kniha mobi, Barmské dny kniha ve formátu mobi, zdarma Barmské dny ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Barmské dny mobi? Jak mohu stáhnout knihu Barmské dny v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Barmské dny z George Orwell zdarma? Jak stáhnout Barmské dny z George Orwell e-knihu zdarma?

Leave a Reply