Automobily 7 – Diagnostika motorových vozidel I stáhnout pdf, epub, mobi

Automobily 7 - Diagnostika motorových vozidel I

Automobily 7 – Diagnostika motorových vozidel I stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Automobily 7 – Diagnostika motorových vozidel I z Čupera Jiří Ing., Štěrba Pavel Ing.

 • Název knihy: Automobily 7 – Diagnostika motorových vozidel I
 • Autor knihy: Čupera Jiří Ing., Štěrba Pavel Ing.
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2013
 • Počet stránek: 196
 • Žánrové knihy: Další odborné předměty
 • ISBN: 978-80-87143-28-5
 • EAN: 9788087143285
 • Dostupné soubory: automobily-7-diagnostika-motorovych-vozidel-i-395953.pdf, automobily-7-diagnostika-motorovych-vozidel-i-395953.epub, automobily-7-diagnostika-motorovych-vozidel-i-395953.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Automobily 7 – Diagnostika motorových vozidel I v dolní části stránky

Shrnutí knihy Automobily 7 – Diagnostika motorových vozidel I z Čupera Jiří Ing., Štěrba Pavel Ing.

Automobily 7 – Diagnostika motorových vozidel je pokračování edice, která je vydávána pro vzdělávání v autoopravárenské oblasti. Předchozí knihy seznamují čtenáře detailně s teorií konstrukce jednotlivých částí automobilů. Funkce jednotlivých systémů jsou exaktně definovány a v logickém sledu popisují od jednoduchého ke složitějšímu. Koncepce Diagnostiky 1 je od ostatních přeci jen odlišná. Diagnostika stojí na rozhraní světů člověka a technického díla-automobilu. Hranice mezu těmito světy není jasná a zřetelná, z čehož plyne, že i obsah knihy je pouze obrysem vědomostí a potenciálem schopností diagnostika. Pojítkem mezi Diagnostikou 1 a předešlými učebními texty je náplň jednotlivých ročníků studia. Výchozím bodem pro specializované diagnostické postupy by měla být znalost technické diagnostiky, která je popsána v první kapitole. V jednotlivých částech se student seznámí s principy diagnostiky a na jejich základě by měl být schopen zvládnout tvorbu jednoduchých diagnostických postupů. Dále porozumí defektoskopii a bude schopen měřit diagnostické parametry. V poslední části jsou rozebrány specifické částo diagnostiky relevantní k automobilovému zaměření – měření elektrických veličin a nezbytné subjektivní metody. V druhé kapitole je kladen důraz na logické uspořádání diagnostického pracoviště a ukazuje model pracoviště STK. Stěžejní části knihy je náplň třeté kapitoly – Diagnostika podvozku vozidel. Čtenář si osvojí diagnostické postupy pro brzdové soustavy, odpružení a řízení. V poslední kapitole je rozenráma diagnostika převodových ústrojí. Diagnostika motorových vozidel je královskou disciplínou automobilového odvětví. Diagnostik musí být člověkem s otevřenou myslí, schopností pozorovat projevy stroje a zejména být trpělivý. Bez těchto rysů nelze dosáhnout mistrovství ani s využíváním sebelepších technických prostředků.

Stáhnout Automobily 7 – Diagnostika motorových vozidel I knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Automobily 7 – Diagnostika motorových vozidel I je 196 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Automobily 7 – Diagnostika motorových vozidel I kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Automobily 7 – Diagnostika motorových vozidel I z Čupera Jiří Ing., Štěrba Pavel Ing. – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Automobily 7 – Diagnostika motorových vozidel I z Čupera Jiří Ing., Štěrba Pavel Ing..

Populární vyhledávání: Automobily 7 – Diagnostika motorových vozidel I pdf, stáhnout Automobily 7 – Diagnostika motorových vozidel I pdf, stáhnout Automobily 7 – Diagnostika motorových vozidel I knihu pdf, Automobily 7 – Diagnostika motorových vozidel I kniha ve formátu pdf, zdarma Automobily 7 – Diagnostika motorových vozidel I kniha ke stažení, zdarma Automobily 7 – Diagnostika motorových vozidel I ebook ve formátu pdf, Automobily 7 – Diagnostika motorových vozidel I knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Automobily 7 – Diagnostika motorových vozidel I pdf? Jak mohu stáhnout Automobily 7 – Diagnostika motorových vozidel I kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Automobily 7 – Diagnostika motorových vozidel I zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Automobily 7 – Diagnostika motorových vozidel I? stáhnout Automobily 7 – Diagnostika motorových vozidel I epub, stáhnout Automobily 7 – Diagnostika motorových vozidel I ebook epub, Automobily 7 – Diagnostika motorových vozidel I e-kniha ve formátu epub, zdarma Automobily 7 – Diagnostika motorových vozidel I ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Automobily 7 – Diagnostika motorových vozidel I epub? Jak stáhnout knihu Automobily 7 – Diagnostika motorových vozidel I ve formátu epub? Automobily 7 – Diagnostika motorových vozidel I mobi, stáhnout Automobily 7 – Diagnostika motorových vozidel I mobi, stáhnout Automobily 7 – Diagnostika motorových vozidel I e-kniha mobi, Automobily 7 – Diagnostika motorových vozidel I kniha ve formátu mobi, zdarma Automobily 7 – Diagnostika motorových vozidel I ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Automobily 7 – Diagnostika motorových vozidel I mobi? Jak mohu stáhnout knihu Automobily 7 – Diagnostika motorových vozidel I v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Automobily 7 – Diagnostika motorových vozidel I z Čupera Jiří Ing., Štěrba Pavel Ing. zdarma? Jak stáhnout Automobily 7 – Diagnostika motorových vozidel I z Čupera Jiří Ing., Štěrba Pavel Ing. e-knihu zdarma?

Leave a Reply