Audítorstvo III stáhnout knihu mobi zdarma

Audítorstvo III

Audítorstvo III stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Audítorstvo III z František Maděra

 • Název knihy: Audítorstvo III
 • Autor knihy: František Maděra
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 104
 • Žánrové knihy: Všeobecné a ostatní
 • ISBN: 978-80-8168-171-4
 • EAN: 9788081681714
 • Dostupné soubory: auditorstvo-iii-357062.pdf, auditorstvo-iii-357062.epub, auditorstvo-iii-357062.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Audítorstvo III v dolní části stránky

Shrnutí knihy Audítorstvo III z František Maděra

Stredobodom záujmu praktika je audítorská dokumentácia. Cieľom je poskytnúť čitateľovi relevantné informácie o audite a činnosti audítora pri výkone audítorských zákaziek prostredníctvom relevantnej audítorskej dokumentácie obsahujúcej dostatočné a vhodné dôkazy a podklady na podporu stanoviska, ktoré k účtovnej závierke zaujíma a publikuje audítor a ktorá je rozhodujúcim dôkazom vykonanej práce na zákazke a ním vyvodených záverov v priebehu auditu a v jeho závere. Praktikum dopĺňa rozsiahla časť príloh v elektronickej forme (cca 60 dokumentov). Ide o materiály metodického a demonštračného charakteru, prípadne o účtovné dáta v elektronickej forme. V zásade prílohy objasňujú určité modelové stavy, úpravy a situácie. Ich implementácia do reálneho hospodárskeho života bez samostatného kritického posúdenia ich obsahu čitateľom by mohla spôsobiť škody, za ktoré v žiadnom prípade nemôžeme prevziať zodpovednosť.

Praktikum je určené najmä pre študentov druhého ročníka inžinierskeho štúdia študijného programu Účtovníctvo a audítorstvo, študijného odboru Účtovníctvo na Katedre účtovníctva a audítorstva Fakulty hospodárskej informatiky Ekonomickej univerzity v Bratislave.

Cennou pomôckou však môže byť aj pre audítorov, asistentov audítorov a iných odborníkov z praxe, najmä manažérov a vlastníkov podnikateľských subjektov, ktoré majú povinnosť overovať účtovnú závierku audítorom.

Stáhnout Audítorstvo III knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Audítorstvo III je 104 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Audítorstvo III kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Audítorstvo III z František Maděra – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Audítorstvo III z František Maděra.

Populární vyhledávání: Audítorstvo III pdf, stáhnout Audítorstvo III pdf, stáhnout Audítorstvo III knihu pdf, Audítorstvo III kniha ve formátu pdf, zdarma Audítorstvo III kniha ke stažení, zdarma Audítorstvo III ebook ve formátu pdf, Audítorstvo III knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Audítorstvo III pdf? Jak mohu stáhnout Audítorstvo III kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Audítorstvo III zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Audítorstvo III? stáhnout Audítorstvo III epub, stáhnout Audítorstvo III ebook epub, Audítorstvo III e-kniha ve formátu epub, zdarma Audítorstvo III ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Audítorstvo III epub? Jak stáhnout knihu Audítorstvo III ve formátu epub? Audítorstvo III mobi, stáhnout Audítorstvo III mobi, stáhnout Audítorstvo III e-kniha mobi, Audítorstvo III kniha ve formátu mobi, zdarma Audítorstvo III ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Audítorstvo III mobi? Jak mohu stáhnout knihu Audítorstvo III v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Audítorstvo III z František Maděra zdarma? Jak stáhnout Audítorstvo III z František Maděra e-knihu zdarma?

Leave a Reply